1VZ

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 226) 428234 H21C 1VZ 9200 Rýdel Jiří 32.00 = 16:02:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

2AZ

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 80) 428255 HDR 2AZ 1100 Smola Jakub ?? = 50.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 50.00 Kč

37C Bez registrace

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 144) ? P 37C 0300 Chmelář Pavel ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 143) ? H16C 37C 0100 Chmelář Jan 3.00 = 15:33:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 108) ? H21C 37C 8500 Zapletal Martin 30.00 = 16:00:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

46X

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 149) 2800296 H21C 46X 8900 Jurga Václav 29.00 = 15:59:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

47C ASPV OA Šumperk

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 114) 433098 D45C 47C 6050 Felklová Jarmila 3.00 = 15:33:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 113) 52589 H55C 47C 6000 Felkl Luděk 4.00 = 15:34:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 115) 2032185 D45C 47C 6850 Ženčáková Marie 6.00 = 15:36:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 112) 2060274 H35C 47C 6100 Ženčák Jaroslav 46.00 = 16:16:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 320.00 Kč

4EC Spartak Adamov, z. s.

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 17) 1417252 H21C 4EC 8500 Jurek Radim 10.00 = 15:40:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

4XZ

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 245) 2087707 H21C 4XZ 8600 Wrzecionko Jakub 18.00 = 15:48:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

AOP Orientační Běh Opava, z.s.

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 95) 331752 HDR AOP 1451 Tesařová Lucie ?? = 50.00 Kč ( 21) 1625050 H21C AOP 9602 Glonek Jakub 24.00 = 15:54:00 80.00 Kč ( 241) 2090837 H21C AOP 8300 Stoszek Jakub 28.00 = 15:58:00 80.00 Kč ( 94) 352349 H45C AOP 6702 Tesař Jiří 41.00 = 16:11:00 80.00 Kč ( 282) 7207625 H45C AOP 5301 Krmášek Bohdan 53.00 = 16:23:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 290.00 Kč

ASU Magnus Orienteering z.s.

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 213) ? HDR ASU 1249 Macek Václav ?? = 50.00 Kč ( 208) 426313 H10C ASU 0748 Macek Vojtěch 2.00 = 15:32:00 50.00 Kč ( 205) ? D12C ASU 0698 Pazderníková Zdeňka 6.00 = 15:36:00 50.00 Kč ( 204) 7206550 D12C ASU 0599 Navrátilová Marie 11.00 = 15:41:00 50.00 Kč ( 240) 920691 H21C ASU 9149 Strečko Marek 16.00 = 15:46:00 80.00 Kč ( 207) 7203330 D21C ASU 8756 Staňková Lucie 20.00 = 15:50:00 80.00 Kč ( 209) 7206535 H10C ASU 0747 Navrátil Pavel 20.00 = 15:50:00 50.00 Kč ( 211) 2102553 H12C ASU 0546 Kobylka David 26.00 = 15:56:00 50.00 Kč ( 210) 9132 H12C ASU 0547 Greschner Adam 28.00 = 15:58:00 50.00 Kč ( 242) 7203336 D18C ASU 0299 Greschnerová Tereza 30.00 = 16:00:00 80.00 Kč ( 206) 406938 D14C ASU 0499 Vorlová Eva 34.00 = 16:04:00 50.00 Kč ( 212) 7203335 H35C ASU 7848 Greschner Luboš 61.00 = 16:31:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 720.00 Kč

BBM Beta Ursus Orienteering, z.s.

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 186) 7207495 H21C BBM 7205 Fiala Jan 19.00 = 15:49:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 181) 51370 H65C BOV 4901 Dvořák Vlastimil 10.00 = 15:40:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

DKP Oddíl OB Kotlářka

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 49) 1394693 H21C DKP 9801 Semerád Antonín 38.00 = 16:08:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

GIG GIGANT Orienteering

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 281) 682358 P GIG 7200 Linhart Aleš ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 27) 331259 H10C GIG 0801 Linhart Adam 3.00 = 15:33:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 26) 52688 H10C GIG 0800 Linhart Jakub 5.00 = 15:35:00 50.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

HLV KČT - OB Holešov

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 11) 331485 P HLV 7137 Tomeček Ladislav ?? = 50.00 Kč ( 12) 416088 H55C HLV 4801 Peška Antonín 0.00 = 15:30:00 80.00 Kč ( 145) 416084 D35C HLV 7060 Sedláčková Jana 21.00 = 15:51:00 80.00 Kč ( 146) 53827 H45C HLV 6404 Sedláček Jaroslav 33.00 = 16:03:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 290.00 Kč

JPV Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Pros

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 48) 2109752 P JPV 7979 Přikrylová Jitka ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 54) 2075676 D45C JPV 6556 Štorková Simona 2.00 = 15:32:00 80.00 Kč ( 46) 2112741 D12C JPV 0653 Přikrylová Ivana 3.00 = 15:33:00 50.00 Kč ( 56) 2075675 H16C JPV 0202 Štorek David 6.00 = 15:36:00 80.00 Kč ( 45) 2112722 D12C JPV 0652 Přikrylová Jana 19.00 = 15:49:00 50.00 Kč ( 4) 9998666 H45C JPV 6217 Chmelař Miroslav 25.00 = 15:55:00 80.00 Kč ( 142) ? HD10N JPV 0900 Chmelář Filip 26.00 = 15:56:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 55) 2075670 H12C JPV 0505 Štorek Jan 32.00 = 16:02:00 50.00 Kč ( 140) 2085577 D35C JPV 7650 Chmelářová Radka 34.00 = 16:04:00 80.00 Kč ( 47) 2102771 H35C JPV 7404 Přikryl Jiří 40.00 = 16:10:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 141) 2113078 H35C JPV 7501 Chmelář Jan 47.00 = 16:17:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 730.00 Kč

KAM OK Kamenice, z.s.

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 28) 515001 D21C KAM 9851 Hájková Eliška 17.00 = 15:47:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

KOB

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 280) ? P KOB Škrabalovi Eva A Milan ?? = 50.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

KON Klub orientačního běhu Konice

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 122) 2112772 P KON 8063 Rozsívalová Petra ?? = 50.00 Kč ( 2) 1418762 H18C KON 9915 Beneš Miroslav 1.00 = 15:31:00 80.00 Kč ( 121) 2090865 D10C KON 0760 Rozsívalová Adéla 1.00 = 15:31:00 50.00 Kč ( 25) 2069073 D10C KON 0799 Jílková Pavla 8.00 = 15:38:00 50.00 Kč ( 175) 2120658 D21C KON 9898 Vlachová Kateřina 12.00 = 15:42:00 80.00 Kč ( 24) 2069072 D12C KON 0666 Jílková Lenka 13.00 = 15:43:00 50.00 Kč ( 23) 2069071 D35C KON 8080 Jílková Hana 27.00 = 15:57:00 80.00 Kč ( 3) 2108866 D21C KON 9888 Škrabalová Šárka 34.00 = 16:04:00 80.00 Kč ( 1) 1418768 H14C KON 0404 Beneš Jindřich 43.00 = 16:13:00 50.00 Kč ( 299) 2083412 H35C KON 7219 Procházka Josef 52.00 = 16:22:00 80.00 Kč ( 300) 2083362 H35C KON 9411 Semerád Jan 58.00 = 16:28:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 570.00 Kč

KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 34) 2059735 H21C KPY 8700 Klomínský Václav 14.00 = 15:44:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 157) 2085598 D12C KSU 0660 Pattermanová Magdalena 2.00 = 15:32:00 50.00 Kč ( 151) 51309 D10C KSU 0888 Reichlová Pavla 4.00 = 15:34:00 50.00 Kč ( 164) 2080935 H21C KSU 0005 Matoušek Matěj 7.00 = 15:37:00 80.00 Kč ( 152) 52619 D10C KSU 0850 Reichlová Lucie 9.00 = 15:39:00 50.00 Kč ( 158) 53652 D12C KSU 0656 Stryková Karolína 10.00 = 15:40:00 50.00 Kč ( 150) 446412 D10C KSU 0979 Kočandrlová Natálie 11.00 = 15:41:00 50.00 Kč ( 171) 2058486 H16C KSU 0201 Hecl František 11.00 = 15:41:00 80.00 Kč ( 163) 2073730 H12C KSU 0525 Bláha Adam 12.00 = 15:42:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 162) 2053569 D12C KSU 0550 Konečná Julie 14.00 = 15:44:00 50.00 Kč ( 172) 53649 H16C KSU 0111 Babišta Antonín 14.00 = 15:44:00 80.00 Kč ( 155) 53654 H10C KSU 0700 Mlček Vincenc 15.00 = 15:45:00 50.00 Kč ( 174) 2058481 H16C KSU 0101 Krč Matěj 16.00 = 15:46:00 80.00 Kč ( 160) 2073738 H12C KSU 0616 Šána Robert 20.00 = 15:50:00 50.00 Kč ( 173) 53668 HD10N KSU 1100 Štábl Vít 22.00 = 15:52:00 50.00 Kč ( 159) 2056276 H12C KSU 0626 Jordán Alexandr 23.00 = 15:53:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 153) 2067330 D35C KSU 7499 Reichlová Jiřina 24.00 = 15:54:00 80.00 Kč ( 154) 442855 D35C KSU 7272 Krčová Martina 29.00 = 15:59:00 80.00 Kč ( 165) 443076 D14C KSU 0494 Šánová Julie 35.00 = 16:05:00 50.00 Kč ( 166) 446428 D14C KSU 0484 Skoumalová Petra 37.00 = 16:07:00 50.00 Kč ( 156) 2090700 H45C KSU 6800 Květoň Vladimír 45.00 = 16:15:00 80.00 Kč ( 169) 442865 H14C KSU 0333 Patterman Prokop 46.00 = 16:16:00 50.00 Kč ( 168) 2058480 H14C KSU 0401 Štábl Adam 49.00 = 16:19:00 50.00 Kč ( 161) 446437 H14C KSU 0606 Štábl Patrik 51.00 = 16:21:00 50.00 Kč ( 170) 229473 H14C KSU 0306 Stryk Štěpán 54.00 = 16:24:00 50.00 Kč ( 167) 2082903 H14C KSU 0403 Šperlich Jan 56.00 = 16:26:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 1460.00 Kč

KVS SKOB Kobra Vsetín z.s.

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 104) 2021858 H55C KVS 5301 Hrbas Vladimír 2.00 = 15:32:00 80.00 Kč ( 106) 2021853 H55C KVS 5904 Kaloč Vítězslav 8.00 = 15:38:00 80.00 Kč ( 52) 2080849 D21C KVS 8550 Muchová Barbora 19.00 = 15:49:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 105) 53372 H35C KVS 7301 Švestka Vítězslav 50.00 = 16:20:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 320.00 Kč

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 272) ? P LCE XXXX Hrbáček Tomáš ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 273) ? P LCE XXXY Skýbová Marcela ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 274) ? P LCE XXXZ Dufková Renata ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 275) ? HDR LCE YYYO Kúdelová Olivie ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 257) 2049511 D12C LCE 0551 Pišová Adéla 1.00 = 15:31:00 50.00 Kč ( 251) 331031 D10C LCE 0751 Hrbáčková Michaela 2.00 = 15:32:00 50.00 Kč ( 249) 52694 D45C LCE 6461 Ferdusová Eva 5.00 = 15:35:00 80.00 Kč ( 255) 253362 D10C LCE 0851 Michálková Sabina 5.00 = 15:35:00 50.00 Kč ( 269) 52702 H55C LCE 6118 Plášek Martin 5.00 = 15:35:00 80.00 Kč ( 258) 52698 D45C LCE 5852 Vlažná Mirka 7.00 = 15:37:00 80.00 Kč ( 263) 2017666 H21C LCE 6127 Hubáček Josef 9.00 = 15:39:00 80.00 Kč ( 270) 2075691 H10C LCE 0701 Skýba Jakub Jan 10.00 = 15:40:00 50.00 Kč ( 261) 253366 H10C LCE 0702 Hájek Radim 13.00 = 15:43:00 50.00 Kč ( 267) 416067 H12C LCE 0503 Kovařík Šimon 14.00 = 15:44:00 50.00 Kč ( 259) 889288 H21C LCE 8803 Cahel Marek 15.00 = 15:45:00 80.00 Kč ( 250) 52693 D12C LCE 0555 Helštýnová Nikol 17.00 = 15:47:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 262) 416072 H12C LCE 0501 Hrbáček Filip 17.00 = 15:47:00 50.00 Kč ( 271) 52700 H12C LCE 0504 Vebr David 19.00 = 15:49:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 252) 416057 D12C LCE 0651 Jakůbková Jana 20.00 = 15:50:00 50.00 Kč ( 256) 7208226 D16C LCE 0254 Nevěřilová Kateřina 20.00 = 15:50:00 80.00 Kč ( 248) 51298 D16C LCE 0253 Dufková Renata 22.00 = 15:52:00 80.00 Kč ( 268) 331675 HD10N LCE 1111 Michálek Marián 24.00 = 15:54:00 50.00 Kč ( 254) 2088219 D21C LCE 8151 Michálková Renata 25.00 = 15:55:00 80.00 Kč ( 253) 253363 HD10N LCE 0853 Juríková Michaela 28.00 = 15:58:00 50.00 Kč ( 265) 416054 H12C LCE 0602 Káňa Jindřich 30.00 = 16:00:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 264) 2080833 H14C LCE 0402 Humeník David 45.00 = 16:15:00 50.00 Kč ( 266) 51301 H14C LCE 0307 Kovařík Jakub 50.00 = 16:20:00 50.00 Kč ( 260) 416071 H14C LCE 0306 Hájek Petr 53.00 = 16:23:00 50.00 Kč ( 297) 53879 H35C LCE 6721 Hubáček Libor 54.00 = 16:24:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1640.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 19) 981816 H21C LPU 9001 Hovorka Lukáš 34.00 = 16:04:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 20) 2075664 D35C MOV 7752 Pannová Vendula 22.00 = 15:52:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

OOL SK Haná orienteering

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 221) 307337 H55C OOL 5904 Višňa Milan 1.00 = 15:31:00 80.00 Kč ( 223) 1400440 H65C OOL 5100 Pilc Oldřich 8.00 = 15:38:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 222) 52531 H55C OOL 5804 Albert František 10.00 = 15:40:00 80.00 Kč ( 64) 426375 H45C OOL 6300 Světnický Alexandr 29.00 = 15:59:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 320.00 Kč

OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 13) 981804 D21C OSN 9696 Vališová Martina 15.00 = 15:45:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 244) 53807 H55C OTK 5800 Tomášek Pavel 7.00 = 15:37:00 80.00 Kč ( 178) 426385 H12C OTK 0500 Riessler Štěpán 16.00 = 15:46:00 50.00 Kč ( 177) 331701 D14C OTK 0350 Riesslerová Eliška 30.00 = 16:00:00 50.00 Kč ( 123) 52344 H45C OTK 6910 Kunz Petr 37.00 = 16:07:00 80.00 Kč ( 176) 433092 H45C OTK 6800 Riessler Otto 47.00 = 16:17:00 80.00 Kč ( 148) 433082 H35C OTK 7201 Müller Libor 64.00 = 16:34:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

PLU TJ SOKOL Plumlov

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 197) 2019215 D12C PLU 0577 Otrubová Anna 16.00 = 15:46:00 50.00 Kč ( 195) 2061762 H12C PLU 0500 Černoch Martin 18.00 = 15:48:00 50.00 Kč ( 198) 682687 H12C PLU 0600 Soldán Robin 22.00 = 15:52:00 50.00 Kč ( 196) 2051506 H12C PLU 0501 Otruba František 24.00 = 15:54:00 50.00 Kč ( 277) 1400409 D14C PLU 0350 Němečková Kateřina 25.00 = 15:55:00 50.00 Kč ( 276) 995892 H21C PLU 7417 Otruba Marek 27.00 = 15:57:00 80.00 Kč ( 194) 2087689 D14C PLU 0452 Janečková Adéla 29.00 = 15:59:00 50.00 Kč ( 278) 2035158 D35C PLU 7777 Němečková Věra 35.00 = 16:05:00 80.00 Kč ( 193) 2061817 D14C PLU 0351 Černochová Michaela 36.00 = 16:06:00 50.00 Kč ( 192) 995816 D35C PLU 7852 Otrubová Johana 37.00 = 16:07:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 590.00 Kč

PTE TJ Sokol Ptení

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 190) 2102713 D21C PTE 9474 Vítková Lucie 14.00 = 15:44:00 80.00 Kč ( 189) 8828 H45C PTE 6622 Vítek Zbyněk 49.00 = 16:19:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč

PVP VSS Přírodověda Praha

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 147) 2115730 H35C PVP 7700 Možný Stanislav 44.00 = 16:14:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 129) 7260027 D21C RBK 9252 Pekárková Monika 13.00 = 15:43:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

SBR Sportovní klub orientačního běhu Bruntál

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 124) 51917 H65C SBR 4801 Toman Stanislav 15.00 = 15:45:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

SKM KOB Směr Kroměříž, z.s.

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 225) 7200330 H35C SKM 7000 Vlček Roman 63.00 = 16:33:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk, z.s.

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 137) 224901 D45C SSU 6591 Ostřanská Iveta 1.00 = 15:31:00 80.00 Kč ( 279) 1407427 H16C SSU 0202 Seidenglanz Jáchym 8.00 = 15:38:00 80.00 Kč ( 136) 52549 H65C SSU 4302 Ostřanský Josef 12.00 = 15:42:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 240.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk, z.s.

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 89) 2073656 HDR STE 1100 Marek Martin ?? = 50.00 Kč ( 85) 2060295 H16C STE 0104 Poštulka Lukáš 5.00 = 15:35:00 80.00 Kč ( 289) 2108918 D12C STE 0650 Zatloukalová Julie 5.00 = 15:35:00 50.00 Kč ( 84) 2108898 H10C STE 0800 Světnický Antonín 12.00 = 15:42:00 50.00 Kč ( 87) 2060296 H21C STE 9700 Poštulka Tomáš 13.00 = 15:43:00 80.00 Kč ( 81) 7206537 D16C STE 0250 Smolková Sabina 28.00 = 15:58:00 80.00 Kč ( 82) 7205017 D21C STE 0252 Marková Ema 35.00 = 16:05:00 80.00 Kč ( 86) 52503 H21C STE 7607 Fendrych Michal 36.00 = 16:06:00 80.00 Kč ( 83) 2080963 D35C STE 7550 Marková Eva 40.00 = 16:10:00 80.00 Kč ( 88) 2080962 H45C STE 6600 Poštulka Zdenek 51.00 = 16:21:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 660.00 Kč

STH SK Studenec

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 191) 9081 D21C STH 8451 Uvizlová Radka 21.00 = 15:51:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

SVS Orientklub Vsetín

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 66) 51518 H10C SVS 0701 Koňařík Vojtéch 0.00 = 15:30:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 65) 53384 H16C SVS 0200 Koňařík Vít 4.00 = 15:34:00 80.00 Kč ( 67) 51516 H16C SVS 0201 Černín Lukáš 10.00 = 15:40:00 80.00 Kč ( 200) 53388 H21C SVS 7901 Bouzek Petr 23.00 = 15:53:00 80.00 Kč ( 202) 53387 D21C SVS 8751 Maliňáková Petra 23.00 = 15:53:00 80.00 Kč ( 201) 53385 D21C SVS 8151 Bouzková Katka 30.00 = 16:00:00 80.00 Kč ( 68) 51517 H14C SVS 0401 Černín Adam 48.00 = 16:18:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

TZL SKOB Zlín

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 110) 2070833 HDR TZL 0952 Novosadová Klára ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 217) 52223 HDR TZL 1005 Mašláň Prokop ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 218) 8411 HDR TZL 0955 Mašláňová Ema ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 71) 53360 H10C TZL 0700 Kundrata Vít 1.00 = 15:31:00 50.00 Kč ( 107) 53838 D55C TZL 5954 Žaludková Miroslava 1.00 = 15:31:00 80.00 Kč ( 214) 2091549 H16C TZL 0202 Bartík Filip 2.00 = 15:32:00 80.00 Kč ( 72) 218973 D10C TZL 0950 Kundratová Eva 3.00 = 15:33:00 50.00 Kč ( 91) 8260628 D55C TZL 6262 Krejčíková Monika 3.00 = 15:33:00 80.00 Kč ( 231) 7209285 H55C TZL 5102 Jelínek Vít 3.00 = 15:33:00 80.00 Kč ( 8) 8583 H10C TZL 0806 Hozík Štěpán 4.00 = 15:34:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 232) 8930 D55C TZL 5254 Horynová Eva 4.00 = 15:34:00 80.00 Kč ( 7) 515192 H21C TZL 8001 Novotný Jiří 6.00 = 15:36:00 80.00 Kč ( 60) 53886 H10C TZL 1000 Pekárek David 6.00 = 15:36:00 50.00 Kč ( 220) 428296 H55C TZL 5702 Štípek Rostislav 6.00 = 15:36:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 233) 425533 H65C TZL 3613 Láznička Alois 6.00 = 15:36:00 80.00 Kč ( 70) 7209284 H16C TZL 0203 Kundrata Jan 7.00 = 15:37:00 80.00 Kč ( 284) 8618 D10C TZL 0752 Poslušná Jitka 7.00 = 15:37:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 44) 53837 D45C TZL 6351 Koláriková Irena 8.00 = 15:38:00 80.00 Kč ( 22) 2049597 H65C TZL 4801 Šmakal Pavel 9.00 = 15:39:00 80.00 Kč ( 37) 7207055 H10C TZL 0800 Pernička Martin 9.00 = 15:39:00 50.00 Kč ( 283) 8595 D10C TZL 0754 Buršíková Tereza 10.00 = 15:40:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 53) 49895 H12C TZL 0507 Palas Jan 11.00 = 15:41:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 59) 7848411 H21C TZL 7007 Pekárek Evžen 11.00 = 15:41:00 80.00 Kč ( 62) 53367 H10C TZL 0705 Truneček Jakub 11.00 = 15:41:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 61) 8581 D10C TZL 0751 Entová Kateřina 12.00 = 15:42:00 50.00 Kč ( 103) 7053354 D12C TZL 0551 Batani Valentina 12.00 = 15:42:00 50.00 Kč ( 182) 2113058 H12C TZL 0504 Martinek Matyáš 13.00 = 15:43:00 50.00 Kč ( 215) 218977 H16C TZL 0201 Chovanec Václav 13.00 = 15:43:00 80.00 Kč ( 139) 2121130 H10C TZL 0807 Přibík Martin 14.00 = 15:44:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 96) 2121120 D12C TZL 0650 Rosíková Růžena Eliška 15.00 = 15:45:00 50.00 Kč ( 98) 2113096 H12C TZL 0604 Huleja Martin 15.00 = 15:45:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 187) 8614 HD10N TZL 0805 Němec Michal 16.00 = 15:46:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 237) 52212 H10C TZL 0902 Slováček Ondřej 16.00 = 15:46:00 50.00 Kč ( 243) 2091546 D21C TZL 0255 Kočová Halina 16.00 = 15:46:00 80.00 Kč ( 33) 53147 H16C TZL 0103 Janda Přemek 17.00 = 15:47:00 80.00 Kč ( 93) 7170894 D21C TZL 9453 Jeřábková Jitka 18.00 = 15:48:00 80.00 Kč ( 102) 7053853 D12C TZL 0550 Batani Valeria 18.00 = 15:48:00 50.00 Kč ( 285) 49484 H10C TZL 0707 Sikora Jan 18.00 = 15:48:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 286) 2091554 D16C TZL 0252 Tichá Julie 19.00 = 15:49:00 80.00 Kč ( 43) 2113077 H12C TZL 0505 Vaněk Bořek 21.00 = 15:51:00 50.00 Kč ( 97) 8610 D16C TZL 0151 Rosíková Alžběta Marie 21.00 = 15:51:00 80.00 Kč ( 246) 8582 H10C TZL 0809 Lebánek Jan Maxmilián 21.00 = 15:51:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 236) 53339 D21C TZL 8181 Slováčková Věra 22.00 = 15:52:00 80.00 Kč ( 57) 7752223 D35C TZL 7653 Pekárková Eva 23.00 = 15:53:00 80.00 Kč ( 18) 8924 D16C TZL 0257 Šuráňová Pavlína 24.00 = 15:54:00 80.00 Kč ( 228) 7204981 D21C TZL 9753 Kavánková Iva 24.00 = 15:54:00 80.00 Kč ( 247) 53354 D14C TZL 0455 Klimešová Kateřina 24.00 = 15:54:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 69) 7209278 D35C TZL 7350 Kundratová Jana 26.00 = 15:56:00 80.00 Kč ( 111) 2080910 H21C TZL 7401 Novosad Pavel 26.00 = 15:56:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 180) 436954 D16C TZL 0152 Čeleďová Justýna 26.00 = 15:56:00 80.00 Kč ( 216) 53313 D21C TZL 7979 Mašláňová Hana 26.00 = 15:56:00 80.00 Kč ( 234) 2091565 D14C TZL 0451 Mrkvičková Ema 26.00 = 15:56:00 50.00 Kč ( 36) 7207028 H12C TZL 0602 Pernička Václav 27.00 = 15:57:00 50.00 Kč ( 238) 53129 D35C TZL 8053 Kurfürstová Irena 28.00 = 15:58:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 239) 2091544 D21C TZL 0253 Tichá Marie 28.00 = 15:58:00 80.00 Kč ( 58) 2070831 H12C TZL 0502 Pekárek Tobias 29.00 = 15:59:00 50.00 Kč ( 101) 7209281 D35C TZL 7351 Batani Hana 31.00 = 16:01:00 80.00 Kč ( 109) 7209289 H21C TZL 0404 Novosad Pavel 31.00 = 16:01:00 80.00 Kč ( 185) 2113089 H12C TZL 0503 Němec Filip 31.00 = 16:01:00 50.00 Kč ( 288) 995797 D14C TZL 0452 Kolaříková Eliška 31.00 = 16:01:00 50.00 Kč ( 29) 331362 D18C TZL 0050 Matulíková Aneta 32.00 = 16:02:00 80.00 Kč ( 39) 7209291 H12C TZL 0601 Strakoš Ondřej 33.00 = 16:03:00 50.00 Kč ( 41) 7209276 D14C TZL 0453 Březinová Zuzana 33.00 = 16:03:00 50.00 Kč ( 224) 426400 D35C TZL 7352 Chovancová Jana 33.00 = 16:03:00 80.00 Kč ( 235) 2084933 H21C TZL 8002 Slováček Tomáš 33.00 = 16:03:00 80.00 Kč ( 40) 7209290 H45C TZL 6345 Strakoš Bohumil 35.00 = 16:05:00 80.00 Kč ( 79) 515174 H21C TZL 8131 Smola Michal 35.00 = 16:05:00 80.00 Kč ( 92) 8071221 H21C TZL 5704 Krejčík Zbyněk 37.00 = 16:07:00 80.00 Kč ( 287) 7209282 H14C TZL 0401 Eichler Vít 41.00 = 16:11:00 50.00 Kč ( 128) 2091553 H14C TZL 0400 Šemnický Jakub 44.00 = 16:14:00 50.00 Kč ( 138) 2121119 H35C TZL 7802 Přibík Václav 45.00 = 16:15:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 42) 889320 H14C TZL 0402 Vaněk Ondřej 55.00 = 16:25:00 50.00 Kč ( 35) 7207038 H35C TZL 7336 Pernička Petr 57.00 = 16:27:00 80.00 Kč ( 219) 1400424 H35C TZL 7801 Mašláň Jakub 59.00 = 16:29:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 4540.00 Kč

UOL Spolek orientačních běžců Olomouc

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 32) 1420235 P UOL 7650 Šaňáková Šárka ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 51) ? HDR UOL 1201 Svoboda Ondřej ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 126) 2113056 HDR UOL 1150 Kubíčková Magdalena ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 230) 428280 HDR UOL 1050 Kopecká Tereza ?? = 50.00 Kč ( 354) 52467 P UOL 4201 Šubrt Zdeněk ?? = 50.00 Kč ( 14) 1400425 H18C UOL 9901 Vostál Dominik 3.00 = 15:33:00 80.00 Kč ( 229) 301263 D12C UOL 0650 Kopecká Nela 4.00 = 15:34:00 50.00 Kč ( 30) 2111803 D12C UOL 0651 Šaňáková Marie 8.00 = 15:38:00 50.00 Kč ( 5) 352324 D45C UOL 6953 Kotrlová Gita 9.00 = 15:39:00 80.00 Kč ( 199) 2088178 H16C UOL 0201 Dostál František 9.00 = 15:39:00 80.00 Kč ( 188) 352323 H65C UOL 4602 Gottfried Jan 11.00 = 15:41:00 80.00 Kč ( 184) 52440 H65C UOL 5101 Jadviščok Ladislav 13.00 = 15:43:00 80.00 Kč ( 31) 2069081 HD10N UOL 0901 Šaňák Hynek 18.00 = 15:48:00 50.00 Kč ( 127) 2113097 H10C UOL 0801 Kubíček Vavřinec 19.00 = 15:49:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 227) 2044889 H21C UOL 7800 Kopecký David 21.00 = 15:51:00 80.00 Kč ( 74) 2112727 D14C UOL 0453 Slehová Eliška 23.00 = 15:53:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 77) 2092434 D16C UOL 0251 Raclavská Zuzana 25.00 = 15:55:00 80.00 Kč ( 6) 515079 H45C UOL 7005 Kotrle Miroslav 27.00 = 15:57:00 80.00 Kč ( 78) 2092435 D16C UOL 0252 Raclavská Lenka 27.00 = 15:57:00 80.00 Kč ( 120) 2020729 D14C UOL 0451 Smékalová Karolína 27.00 = 15:57:00 50.00 Kč ( 75) 2087712 H45C UOL 6600 Raclavský Vladislav 31.00 = 16:01:00 80.00 Kč ( 76) 2092433 D21C UOL 0253 Raclavská Vlaďka 32.00 = 16:02:00 80.00 Kč ( 119) 2020728 D14C UOL 0450 Smékalová Viktorie 38.00 = 16:08:00 50.00 Kč ( 117) 2045207 D35C UOL 7850 Smékalová Jana 39.00 = 16:09:00 80.00 Kč ( 15) 9201328 D35C UOL 7652 Vránová Helena 41.00 = 16:11:00 80.00 Kč ( 73) 2113074 H14C UOL 0301 Rajman Filip 42.00 = 16:12:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 125) 1410004 H45C UOL 6500 Kubíček Jiří 43.00 = 16:13:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 50) ? H35C UOL 7900 Svoboda Zdeněk 48.00 = 16:18:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 179) 436448 H35C UOL 7000 Hálek Jan 53.00 = 16:23:00 80.00 Kč ( 16) 7300185 H35C UOL 7300 Vrána Jan 55.00 = 16:25:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 183) 2075671 H35C UOL 7700 Jadviščok Ladislav 60.00 = 16:30:00 80.00 Kč ( 118) 886282 H35C UOL 7503 Smékal David 62.00 = 16:32:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2120.00 Kč

VBM Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 130) 7207858 H21C VBM 8103 Mazal Zdeněk 17.00 = 15:47:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

VIC OB Vizovice

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 99) 2116470 H10C VIC 0713 Vlček Tomáš 7.00 = 15:37:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 100) 2103241 H35C VIC 7700 Vlček Jiří 42.00 = 16:12:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

XXX

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 301) 2112748 P XXX Uhrin Štefan ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 291) 2092370 D35C XXX Hornová Lenka 20.00 = 15:50:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 293) 49367 D35C XXX Pangrácová Anna 30.00 = 16:00:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 292) 2092392 D35C XXX Grygarová Veronika 32.00 = 16:02:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 290) 2069061 D35C XXX Formánková Anna 38.00 = 16:08:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 295) 2104586 H35C XXX Bednařík Marek 41.00 = 16:11:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 294) 2112776 H35C XXX Bartošek Marek 43.00 = 16:13:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 296) 2103254 H35C XXX Pastrnek Pavel 49.00 = 16:19:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 298) 2083379 H35C XXX Peřina Jakub 56.00 = 16:26:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

ZBM SK Brno - Žabovřesky

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 63) 682621 H21C ZBM 8418 Hrazdil Jiří 25.00 = 15:55:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

ZLH TJ Zlaté Hory

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 131) 7001234 H21C ZLH 7001 Novotný Tomáš 12.00 = 15:42:00 80.00 Kč ( 134) 52762 H65C ZLH 4800 Novotný Stanisl 14.00 = 15:44:00 80.00 Kč ( 132) 1421909 D18C ZLH 0051 Novotná Tereza 33.00 = 16:03:00 80.00 Kč ( 135) 331363 D21C ZLH 9851 Novotná Klára 33.00 = 16:03:00 80.00 Kč ( 133) 2020722 H14C ZLH 0301 Novotný Erik 52.00 = 16:22:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 370.00 Kč

ZPV Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s.

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 90) 433096 H21C ZPV 7900 Karásek Michal 8.00 = 15:38:00 80.00 Kč ( 10) 206496 H16C ZPV 0201 Jirka Matyáš 15.00 = 15:45:00 80.00 Kč ( 116) 52869 H65C ZPV 4012 Kroupa Jaroslav 17.00 = 15:47:00 80.00 Kč ( 9) 52427 D35C ZPV 6553 Jirková Renata 36.00 = 16:06:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 320.00 Kč

ZVS TJ Zbrojovka Vsetín

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 38) 416129 H65C ZVS 4301 Vyškovský Ivan 7.00 = 15:37:00 80.00 Kč ( 203) 53890 H45C ZVS 6901 Šamánek Petr 39.00 = 16:09:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč