Kategorie D10C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.80 km, převýšení    21 m,  8 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 15:30:00 2090865 Rozsívalová Adéla KON 0760 C 1 = 15:31:00 331031 Hrbáčková Michaela LCE 0751 C 2 = 15:32:00 218973 Kundratová Eva TZL 0950 C 3 = 15:33:00 51309 Reichlová Pavla KSU 0888 C 4 = 15:34:00 253362 Michálková Sabina LCE 0851 C 5 = 15:35:00 ......................... VAK C 6 = 15:36:00 8618 Poslušná Jitka TZL 0752 C 7 = 15:37:00 neregistro 2069073 Jílková Pavla KON 0799 C 8 = 15:38:00 52619 Reichlová Lucie KSU 0850 C 9 = 15:39:00 8595 Buršíková Tereza TZL 0754 C 10 = 15:40:00 neregistro 446412 Kočandrlová Natálie KSU 0979 C 11 = 15:41:00 8581 Entová Kateřina TZL 0751 C 12 = 15:42:00

Kategorie D12C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.00 km, převýšení    25 m, 11 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2049511 Pišová Adéla LCE 0551 C 1 = 15:31:00 2085598 Pattermanová Magdalena KSU 0660 C 2 = 15:32:00 2112741 Přikrylová Ivana JPV 0653 C 3 = 15:33:00 301263 Kopecká Nela UOL 0650 C 4 = 15:34:00 2108918 Zatloukalová Julie STE 0650 C 5 = 15:35:00 ? Pazderníková Zdeňka ASU 0698 C 6 = 15:36:00 ......................... VAK C 7 = 15:37:00 2111803 Šaňáková Marie UOL 0651 C 8 = 15:38:00 ......................... VAK C 9 = 15:39:00 53652 Stryková Karolína KSU 0656 C 10 = 15:40:00 7206550 Navrátilová Marie ASU 0599 C 11 = 15:41:00 7053354 Batani Valentina TZL 0551 C 12 = 15:42:00 2069072 Jílková Lenka KON 0666 C 13 = 15:43:00 2053569 Konečná Julie KSU 0550 C 14 = 15:44:00 2121120 Rosíková Růžena Eliška TZL 0650 C 15 = 15:45:00 2019215 Otrubová Anna PLU 0577 B 16 = 15:46:00 52693 Helštýnová Nikol LCE 0555 C 17 = 15:47:00 neregistro 7053853 Batani Valeria TZL 0550 C 18 = 15:48:00 2112722 Přikrylová Jana JPV 0652 C 19 = 15:49:00 416057 Jakůbková Jana LCE 0651 C 20 = 15:50:00

Kategorie D14C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.20 km, převýšení    28 m, 14 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2112727 Slehová Eliška UOL 0453 C 23 = 15:53:00 neregistro 53354 Klimešová Kateřina TZL 0455 C 24 = 15:54:00 neregistro 1400409 Němečková Kateřina PLU 0350 B 25 = 15:55:00 2091565 Mrkvičková Ema TZL 0451 B 26 = 15:56:00 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 B 27 = 15:57:00 ......................... VAK C 28 = 15:58:00 2087689 Janečková Adéla PLU 0452 C 29 = 15:59:00 331701 Riesslerová Eliška OTK 0350 B 30 = 16:00:00 995797 Kolaříková Eliška TZL 0452 C 31 = 16:01:00 ......................... VAK C 32 = 16:02:00 7209276 Březinová Zuzana TZL 0453 C 33 = 16:03:00 406938 Vorlová Eva ASU 0499 C 34 = 16:04:00 443076 Šánová Julie KSU 0494 B 35 = 16:05:00 2061817 Černochová Michaela PLU 0351 B 36 = 16:06:00 446428 Skoumalová Petra KSU 0484 C 37 = 16:07:00 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 B 38 = 16:08:00

Kategorie D16C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení    27 m, 16 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2091554 Tichá Julie TZL 0252 B 19 = 15:49:00 7208226 Nevěřilová Kateřina LCE 0254 B 20 = 15:50:00 8610 Rosíková Alžběta Marie TZL 0151 C 21 = 15:51:00 51298 Dufková Renata LCE 0253 C 22 = 15:52:00 ......................... VAK C 23 = 15:53:00 8924 Šuráňová Pavlína TZL 0257 B 24 = 15:54:00 2092434 Raclavská Zuzana UOL 0251 C 25 = 15:55:00 436954 Čeleďová Justýna TZL 0152 C 26 = 15:56:00 2092435 Raclavská Lenka UOL 0252 C 27 = 15:57:00 7206537 Smolková Sabina STE 0250 B 28 = 15:58:00 ......................... VAK C 29 = 15:59:00

Kategorie D18C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    34 m, 18 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7203336 Greschnerová Tereza ASU 0299 C 30 = 16:00:00 ......................... VAK C 31 = 16:01:00 331362 Matulíková Aneta TZL 0050 C 32 = 16:02:00 1421909 Novotná Tereza ZLH 0051 B 33 = 16:03:00 ......................... VAK C 34 = 16:04:00

Kategorie D21C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    36 m, 20 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2120658 Vlachová Kateřina KON 9898 A 12 = 15:42:00 7260027 Pekárková Monika RBK 9252 C 13 = 15:43:00 2102713 Vítková Lucie PTE 9474 C 14 = 15:44:00 981804 Vališová Martina OSN 9696 R 15 = 15:45:00 2091546 Kočová Halina TZL 0255 B 16 = 15:46:00 515001 Hájková Eliška KAM 9851 A 17 = 15:47:00 7170894 Jeřábková Jitka TZL 9453 C 18 = 15:48:00 2080849 Muchová Barbora KVS 8550 C 19 = 15:49:00 neregistro 7203330 Staňková Lucie ASU 8756 C 20 = 15:50:00 9081 Uvizlová Radka STH 8451 C 21 = 15:51:00 53339 Slováčková Věra TZL 8181 C 22 = 15:52:00 53387 Maliňáková Petra SVS 8751 C 23 = 15:53:00 7204981 Kavánková Iva TZL 9753 A 24 = 15:54:00 2088219 Michálková Renata LCE 8151 C 25 = 15:55:00 53313 Mašláňová Hana TZL 7979 C 26 = 15:56:00 ......................... VAK C 27 = 15:57:00 2091544 Tichá Marie TZL 0253 B 28 = 15:58:00 ......................... VAK C 29 = 15:59:00 53385 Bouzková Katka SVS 8151 C 30 = 16:00:00 ......................... VAK C 31 = 16:01:00 2092433 Raclavská Vlaďka UOL 0253 C 32 = 16:02:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 33 = 16:03:00 2108866 Škrabalová Šárka KON 9888 C 34 = 16:04:00 7205017 Marková Ema STE 0252 A 35 = 16:05:00

Kategorie D35C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    30 m, 17 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 19 = 15:49:00 2092370 Hornová Lenka XXX C 20 = 15:50:00 neregistro 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 21 = 15:51:00 2075664 Pannová Vendula MOV 7752 C 22 = 15:52:00 7752223 Pekárková Eva TZL 7653 C 23 = 15:53:00 2067330 Reichlová Jiřina KSU 7499 C 24 = 15:54:00 ......................... VAK C 25 = 15:55:00 7209278 Kundratová Jana TZL 7350 C 26 = 15:56:00 2069071 Jílková Hana KON 8080 C 27 = 15:57:00 53129 Kurfürstová Irena TZL 8053 C 28 = 15:58:00 neregistro 442855 Krčová Martina KSU 7272 C 29 = 15:59:00 49367 Pangrácová Anna XXX C 30 = 16:00:00 neregistro 7209281 Batani Hana TZL 7351 C 31 = 16:01:00 2092392 Grygarová Veronika XXX C 32 = 16:02:00 neregistro 426400 Chovancová Jana TZL 7352 C 33 = 16:03:00 2085577 Chmelářová Radka JPV 7650 C 34 = 16:04:00 2035158 Němečková Věra PLU 7777 C 35 = 16:05:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 36 = 16:06:00 995816 Otrubová Johana PLU 7852 C 37 = 16:07:00 neregistro 2069061 Formánková Anna XXX C 38 = 16:08:00 neregistro 2045207 Smékalová Jana UOL 7850 C 39 = 16:09:00 2080963 Marková Eva STE 7550 C 40 = 16:10:00 9201328 Vránová Helena UOL 7652 C 41 = 16:11:00

Kategorie D45C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení    36 m, 16 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 15:30:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 1 = 15:31:00 2075676 Štorková Simona JPV 6556 C 2 = 15:32:00 433098 Felklová Jarmila 47C 6050 C 3 = 15:33:00 neregistro ......................... VAK C 4 = 15:34:00 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 5 = 15:35:00 2032185 Ženčáková Marie 47C 6850 C 6 = 15:36:00 neregistro 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 7 = 15:37:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 8 = 15:38:00 352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C 9 = 15:39:00

Kategorie D55C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení    28 m, 14 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 15:30:00 53838 Žaludková Miroslava TZL 5954 C 1 = 15:31:00 ......................... VAK C 2 = 15:32:00 8260628 Krejčíková Monika TZL 6262 C 3 = 15:33:00 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 4 = 15:34:00

Kategorie H10C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.90 km, převýšení    22 m,  9 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51518 Koňařík Vojtéch SVS 0701 C 0 = 15:30:00 neregistro 53360 Kundrata Vít TZL 0700 C 1 = 15:31:00 426313 Macek Vojtěch ASU 0748 C 2 = 15:32:00 331259 Linhart Adam GIG 0801 C 3 = 15:33:00 neregistro 8583 Hozík Štěpán TZL 0806 C 4 = 15:34:00 neregistro 52688 Linhart Jakub GIG 0800 C 5 = 15:35:00 neregistro 53886 Pekárek David TZL 1000 C 6 = 15:36:00 2116470 Vlček Tomáš VIC 0713 C 7 = 15:37:00 neregistro ......................... VAK C 8 = 15:38:00 7207055 Pernička Martin TZL 0800 C 9 = 15:39:00 2075691 Skýba Jakub Jan LCE 0701 C 10 = 15:40:00 53367 Truneček Jakub TZL 0705 C 11 = 15:41:00 neregistro 2108898 Světnický Antonín STE 0800 C 12 = 15:42:00 253366 Hájek Radim LCE 0702 C 13 = 15:43:00 2121130 Přibík Martin TZL 0807 C 14 = 15:44:00 neregistro 53654 Mlček Vincenc KSU 0700 C 15 = 15:45:00 52212 Slováček Ondřej TZL 0902 C 16 = 15:46:00 ......................... VAK C 17 = 15:47:00 49484 Sikora Jan TZL 0707 C 18 = 15:48:00 neregistro 2113097 Kubíček Vavřinec UOL 0801 C 19 = 15:49:00 neregistro 7206535 Navrátil Pavel ASU 0747 C 20 = 15:50:00 8582 Lebánek Jan Maxmilián TZL 0809 C 21 = 15:51:00 neregistro

Kategorie H12C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    22 m, 13 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 15:40:00 49895 Palas Jan TZL 0507 C 11 = 15:41:00 neregistro 2073730 Bláha Adam KSU 0525 C 12 = 15:42:00 neregistro 2113058 Martinek Matyáš TZL 0504 C 13 = 15:43:00 416067 Kovařík Šimon LCE 0503 C 14 = 15:44:00 2113096 Huleja Martin TZL 0604 C 15 = 15:45:00 neregistro 426385 Riessler Štěpán OTK 0500 C 16 = 15:46:00 416072 Hrbáček Filip LCE 0501 C 17 = 15:47:00 2061762 Černoch Martin PLU 0500 B 18 = 15:48:00 52700 Vebr David LCE 0504 C 19 = 15:49:00 neregistro 2073738 Šána Robert KSU 0616 C 20 = 15:50:00 2113077 Vaněk Bořek TZL 0505 C 21 = 15:51:00 682687 Soldán Robin PLU 0600 C 22 = 15:52:00 2056276 Jordán Alexandr KSU 0626 C 23 = 15:53:00 neregistro 2051506 Otruba František PLU 0501 B 24 = 15:54:00 ......................... VAK C 25 = 15:55:00 2102553 Kobylka David ASU 0546 C 26 = 15:56:00 7207028 Pernička Václav TZL 0602 C 27 = 15:57:00 9132 Greschner Adam ASU 0547 C 28 = 15:58:00 2070831 Pekárek Tobias TZL 0502 B 29 = 15:59:00 416054 Káňa Jindřich LCE 0602 C 30 = 16:00:00 neregistro 2113089 Němec Filip TZL 0503 C 31 = 16:01:00 2075670 Štorek Jan JPV 0505 C 32 = 16:02:00 7209291 Strakoš Ondřej TZL 0601 C 33 = 16:03:00

Kategorie H14C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení    33 m, 18 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 40 = 16:10:00 7209282 Eichler Vít TZL 0401 B 41 = 16:11:00 2113074 Rajman Filip UOL 0301 C 42 = 16:12:00 neregistro 1418768 Beneš Jindřich KON 0404 B 43 = 16:13:00 2091553 Šemnický Jakub TZL 0400 B 44 = 16:14:00 2080833 Humeník David LCE 0402 B 45 = 16:15:00 442865 Patterman Prokop KSU 0333 B 46 = 16:16:00 ......................... VAK C 47 = 16:17:00 51517 Černín Adam SVS 0401 C 48 = 16:18:00 2058480 Štábl Adam KSU 0401 B 49 = 16:19:00 51301 Kovařík Jakub LCE 0307 C 50 = 16:20:00 446437 Štábl Patrik KSU 0606 B 51 = 16:21:00 2020722 Novotný Erik ZLH 0301 B 52 = 16:22:00 416071 Hájek Petr LCE 0306 B 53 = 16:23:00 229473 Stryk Štěpán KSU 0306 B 54 = 16:24:00 889320 Vaněk Ondřej TZL 0402 C 55 = 16:25:00 2082903 Šperlich Jan KSU 0403 C 56 = 16:26:00

Kategorie H16C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení    36 m, 16 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 15:31:00 2091549 Bartík Filip TZL 0202 B 2 = 15:32:00 ? Chmelář Jan 37C 0100 C 3 = 15:33:00 neregistro 53384 Koňařík Vít SVS 0200 B 4 = 15:34:00 2060295 Poštulka Lukáš STE 0104 B 5 = 15:35:00 2075675 Štorek David JPV 0202 C 6 = 15:36:00 7209284 Kundrata Jan TZL 0203 B 7 = 15:37:00 1407427 Seidenglanz Jáchym SSU 0202 B 8 = 15:38:00 2088178 Dostál František UOL 0201 C 9 = 15:39:00 51516 Černín Lukáš SVS 0201 C 10 = 15:40:00 2058486 Hecl František KSU 0201 B 11 = 15:41:00 ......................... VAK C 12 = 15:42:00 218977 Chovanec Václav TZL 0201 A 13 = 15:43:00 53649 Babišta Antonín KSU 0111 B 14 = 15:44:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 B 15 = 15:45:00 2058481 Krč Matěj KSU 0101 B 16 = 15:46:00 53147 Janda Přemek TZL 0103 C 17 = 15:47:00

Kategorie H18C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    39 m, 19 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 15:30:00 1418762 Beneš Miroslav KON 9915 B 1 = 15:31:00 ......................... VAK C 2 = 15:32:00 1400425 Vostál Dominik UOL 9901 C 3 = 15:33:00

Kategorie H21C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    57 m, 23 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 15:35:00 515192 Novotný Jiří TZL 8001 C 6 = 15:36:00 2080935 Matoušek Matěj KSU 0005 A 7 = 15:37:00 433096 Karásek Michal ZPV 7900 C 8 = 15:38:00 2017666 Hubáček Josef LCE 6127 C 9 = 15:39:00 1417252 Jurek Radim 4EC 8500 C 10 = 15:40:00 neregistro 7848411 Pekárek Evžen TZL 7007 C 11 = 15:41:00 7001234 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 12 = 15:42:00 2060296 Poštulka Tomáš STE 9700 B 13 = 15:43:00 2059735 Klomínský Václav KPY 8700 C 14 = 15:44:00 889288 Cahel Marek LCE 8803 C 15 = 15:45:00 920691 Strečko Marek ASU 9149 C 16 = 15:46:00 7207858 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 17 = 15:47:00 2087707 Wrzecionko Jakub 4XZ 8600 C 18 = 15:48:00 neregistro 7207495 Fiala Jan BBM 7205 C 19 = 15:49:00 ......................... VAK C 20 = 15:50:00 2044889 Kopecký David UOL 7800 C 21 = 15:51:00 ......................... VAK C 22 = 15:52:00 53388 Bouzek Petr SVS 7901 C 23 = 15:53:00 1625050 Glonek Jakub AOP 9602 R 24 = 15:54:00 682621 Hrazdil Jiří ZBM 8418 C 25 = 15:55:00 neregistro 2080910 Novosad Pavel TZL 7401 C 26 = 15:56:00 neregistro 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 27 = 15:57:00 2090837 Stoszek Jakub AOP 8300 C 28 = 15:58:00 2800296 Jurga Václav 46X 8900 C 29 = 15:59:00 neregistro ? Zapletal Martin 37C 8500 C 30 = 16:00:00 neregistro 7209289 Novosad Pavel TZL 0404 B 31 = 16:01:00 428234 Rýdel Jiří 1VZ 9200 C 32 = 16:02:00 neregistro 2084933 Slováček Tomáš TZL 8002 C 33 = 16:03:00 981816 Hovorka Lukáš LPU 9001 C 34 = 16:04:00 515174 Smola Michal TZL 8131 R 35 = 16:05:00 52503 Fendrych Michal STE 7607 C 36 = 16:06:00 8071221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 37 = 16:07:00 1394693 Semerád Antonín DKP 9801 A 38 = 16:08:00

Kategorie H35C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    50 m, 21 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2102771 Přikryl Jiří JPV 7404 C 40 = 16:10:00 neregistro 2104586 Bednařík Marek XXX C 41 = 16:11:00 neregistro 2103241 Vlček Jiří VIC 7700 C 42 = 16:12:00 neregistro 2112776 Bartošek Marek XXX C 43 = 16:13:00 neregistro 2115730 Možný Stanislav PVP 7700 C 44 = 16:14:00 neregistro 2121119 Přibík Václav TZL 7802 C 45 = 16:15:00 neregistro 2060274 Ženčák Jaroslav 47C 6100 C 46 = 16:16:00 neregistro 2113078 Chmelář Jan JPV 7501 C 47 = 16:17:00 neregistro ? Svoboda Zdeněk UOL 7900 C 48 = 16:18:00 neregistro 2103254 Pastrnek Pavel XXX C 49 = 16:19:00 neregistro 53372 Švestka Vítězslav KVS 7301 C 50 = 16:20:00 ......................... VAK C 51 = 16:21:00 2083412 Procházka Josef KON 7219 C 52 = 16:22:00 436448 Hálek Jan UOL 7000 C 53 = 16:23:00 53879 Hubáček Libor LCE 6721 C 54 = 16:24:00 7300185 Vrána Jan UOL 7300 C 55 = 16:25:00 neregistro 2083379 Peřina Jakub XXX C 56 = 16:26:00 neregistro 7207038 Pernička Petr TZL 7336 C 57 = 16:27:00 2083362 Semerád Jan KON 9411 C 58 = 16:28:00 1400424 Mašláň Jakub TZL 7801 C 59 = 16:29:00 2075671 Jadviščok Ladislav UOL 7700 C 60 = 16:30:00 7203335 Greschner Luboš ASU 7848 C 61 = 16:31:00 886282 Smékal David UOL 7503 C 62 = 16:32:00 7200330 Vlček Roman SKM 7000 C 63 = 16:33:00 433082 Müller Libor OTK 7201 C 64 = 16:34:00 ......................... VAK C 65 = 16:35:00

Kategorie H45C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    41 m, 18 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 23 = 15:53:00 9998666 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 25 = 15:55:00 515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C 27 = 15:57:00 426375 Světnický Alexandr OOL 6300 C 29 = 15:59:00 neregistro 2087712 Raclavský Vladislav UOL 6600 C 31 = 16:01:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 33 = 16:03:00 7209290 Strakoš Bohumil TZL 6345 C 35 = 16:05:00 52344 Kunz Petr OTK 6910 C 37 = 16:07:00 53890 Šamánek Petr ZVS 6901 C 39 = 16:09:00 352349 Tesař Jiří AOP 6702 C 41 = 16:11:00 1410004 Kubíček Jiří UOL 6500 C 43 = 16:13:00 neregistro 2090700 Květoň Vladimír KSU 6800 C 45 = 16:15:00 433092 Riessler Otto OTK 6800 C 47 = 16:17:00 8828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C 49 = 16:19:00 2080962 Poštulka Zdenek STE 6600 C 51 = 16:21:00 7207625 Krmášek Bohdan AOP 5301 C 53 = 16:23:00 ......................... VAK C 55 = 16:25:00

Kategorie H55C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení    25 m, 16 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416088 Peška Antonín HLV 4801 C 0 = 15:30:00 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 1 = 15:31:00 2021858 Hrbas Vladimír KVS 5301 C 2 = 15:32:00 7209285 Jelínek Vít TZL 5102 C 3 = 15:33:00 52589 Felkl Luděk 47C 6000 C 4 = 15:34:00 neregistro 52702 Plášek Martin LCE 6118 C 5 = 15:35:00 428296 Štípek Rostislav TZL 5702 C 6 = 15:36:00 neregistro 53807 Tomášek Pavel OTK 5800 C 7 = 15:37:00 2021853 Kaloč Vítězslav KVS 5904 C 8 = 15:38:00 ......................... VAK C 9 = 15:39:00 52531 Albert František OOL 5804 C 10 = 15:40:00 ......................... VAK C 11 = 15:41:00

Kategorie H65C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    23 m, 16 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
425533 Láznička Alois TZL 3613 C 6 = 15:36:00 416129 Vyškovský Ivan ZVS 4301 C 7 = 15:37:00 1400440 Pilc Oldřich OOL 5100 C 8 = 15:38:00 neregistro 2049597 Šmakal Pavel TZL 4801 C 9 = 15:39:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 10 = 15:40:00 352323 Gottfried Jan UOL 4602 C 11 = 15:41:00 52549 Ostřanský Josef SSU 4302 C 12 = 15:42:00 52440 Jadviščok Ladislav UOL 5101 C 13 = 15:43:00 52762 Novotný Stanisl ZLH 4800 C 14 = 15:44:00 51917 Toman Stanislav SBR 4801 C 15 = 15:45:00 ......................... VAK C 16 = 15:46:00 52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 17 = 15:47:00 ......................... VAK C 18 = 15:48:00

Kategorie HD10N

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 14 = 15:44:00 8614 Němec Michal TZL 0805 C 16 = 15:46:00 neregistro 2069081 Šaňák Hynek UOL 0901 C 18 = 15:48:00 ......................... VAK C 20 = 15:50:00 53668 Štábl Vít KSU 1100 C 22 = 15:52:00 331675 Michálek Marián LCE 1111 C 24 = 15:54:00 ? Chmelář Filip JPV 0900 C 26 = 15:56:00 neregistro 253363 Juríková Michaela LCE 0853 C 28 = 15:58:00

Kategorie HDR

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.20 km, převýšení    20 m,  8 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = 428280 Kopecká Tereza UOL 1050 C 0 = 2113056 Kubíčková Magdalena UOL 1150 C 0 = neregistro ? Kúdelová Olivie LCE YYYO C 0 = neregistro ? Macek Václav ASU 1249 C 0 = 2073656 Marek Martin STE 1100 C 0 = 52223 Mašláň Prokop TZL 1005 C 0 = neregistro 8411 Mašláňová Ema TZL 0955 C 0 = neregistro 2070833 Novosadová Klára TZL 0952 C 0 = neregistro 428255 Smola Jakub 2AZ 1100 C 0 = neregistro ? Svoboda Ondřej UOL 1201 C 0 = neregistro 331752 Tesařová Lucie AOP 1451 C 0 =

Kategorie P

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.20 km, převýšení    22 m, 13 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:49

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ? Chmelář Pavel 37C 0300 C 0 = neregistro ? Dufková Renata LCE XXXZ C 0 = neregistro ? Hrbáček Tomáš LCE XXXX C 0 = neregistro 682358 Linhart Aleš GIG 7200 C 0 = neregistro 2109752 Přikrylová Jitka JPV 7979 C 0 = neregistro 2112772 Rozsívalová Petra KON 8063 C 0 = ? Skýbová Marcela LCE XXXY C 0 = neregistro 331485 Tomeček Ladislav HLV 7137 C 0 = 2112748 Uhrin Štefan XXX C 0 = neregistro 1420235 Šaňáková Šárka UOL 7650 C 0 = neregistro ? Škrabalovi Eva A Milan KOB C 0 = neregistro 52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 0 =