1VZ

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 343) 428234 H21C 1VZ 9200 Rýdel Jiří 13.00 = 10:13:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

2AZ

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 109) 428255 HDR 2AZ 1100 Smola Jakub ?? = 50.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 50.00 Kč

37C Bez registrace

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 236) ? P 37C 0300 Chmelář Pavel ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 179) ? H21C 37C 8500 Zapletal Martin 25.00 = 10:25:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 235) ? H16C 37C 0100 Chmelář Jan 64.00 = 11:04:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

3RX

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 101) ? HDR 3RX 0900 Růžičková Žofie ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 420) ? H21C 3RX 8301 Gregor František 29.00 = 10:29:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

3SX ZŠ Těšetice

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 351) ? H12C 3SX 0601 Navrátil Adam 8.00 = 10:08:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 100) 2102820 D45C 3SX 6450 Roubalíková Iva 12.00 = 10:12:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 352) ? D12C 3SX 0650 Bartoňková Sára 27.00 = 10:27:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 99) 2102813 H45C 3SX 6400 Roubalík Radovan 69.00 = 11:09:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 260.00 Kč

44C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 425) 2069061 D35C 44C Formánková Anna 36.00 = 10:36:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

47C ASPV OA Šumperk

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 193) 2032185 D45C 47C 6850 Ženčáková Marie 16.00 = 10:16:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 192) 433098 D45C 47C 6050 Felklová Jarmila 32.00 = 10:32:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 191) 52589 H55C 47C 6000 Felkl Luděk 39.00 = 10:39:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 190) 2060274 H35C 47C 6100 Ženčák Jaroslav 57.00 = 10:57:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 320.00 Kč

4EZ

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 274) ? P 4EZ 7450 Spurná Andrea ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 275) ? P 4EZ 9550 Spurná Martina ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 107) 52739 H21C 4EZ 9700 Spurný Radek 9.00 = 10:09:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

6YC

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 149) 2120651 HDR 6YC 8550 Karásková Lucie ?? = 50.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 50.00 Kč

AOP Orientační Běh Opava, z.s.

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 156) 331752 HDR AOP 1451 Tesařová Lucie ?? = 50.00 Kč ( 378) 52986 D21C AOP 8850 Stoszková Jana 9.00 = 10:09:00 80.00 Kč ( 438) 7207625 H45C AOP 5301 Krmášek Bohdan 13.00 = 10:13:00 80.00 Kč ( 294) 7200359 H45C AOP 6302 Sklenář Miroslav 23.00 = 10:23:00 80.00 Kč ( 358) 2091596 D10C AOP 0752 Cetlová Karolína 40.00 = 10:40:00 50.00 Kč ( 155) 352349 H45C AOP 6702 Tesař Jiří 45.00 = 10:45:00 80.00 Kč ( 359) 307338 H10C AOP 0902 Cetl Jan 50.00 = 10:50:00 50.00 Kč ( 72) 410176 H45C AOP 6602 Cetl Vladimír 53.00 = 10:53:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 357) 2091591 D12C AOP 0552 Cetlová Magdaléna 67.00 = 11:07:00 50.00 Kč ( 376) 2090837 H21C AOP 8300 Stoszek Jakub 69.00 = 11:09:00 80.00 Kč ( 24) 1625050 H21C AOP 9602 Glonek Jakub 73.00 = 11:13:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 800.00 Kč

ASU Magnus Orienteering z.s.

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 313) 7203330 D21C ASU 8756 Staňková Lucie 3.00 = 10:03:00 80.00 Kč ( 379) 7203336 D18C ASU 0299 Greschnerová Tereza 9.00 = 10:09:00 80.00 Kč ( 315) 2102553 H12C ASU 0546 Kobylka David 34.00 = 10:34:00 50.00 Kč ( 312) 406938 D14C ASU 0499 Vorlová Eva 37.00 = 10:37:00 50.00 Kč ( 377) 920699 H16C ASU 0101 Grebík Radim 38.00 = 10:38:00 80.00 Kč ( 310) 7206550 D12C ASU 0599 Navrátilová Marie 45.00 = 10:45:00 50.00 Kč ( 311) ? D12C ASU 0698 Pazderníková Zdeňka 51.00 = 10:51:00 50.00 Kč ( 314) 7206535 H10C ASU 0747 Navrátil Pavel 60.00 = 11:00:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

BBM Beta Ursus Orienteering, z.s.

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 295) 7207495 H21C BBM 7205 Fiala Jan 45.00 = 10:45:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 290) 51370 H65C BOV 4901 Dvořák Vlastimil 36.00 = 10:36:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

DKP Oddíl OB Kotlářka

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 162) 1394693 H21C DKP 9801 Semerád Antonín 63.00 = 11:03:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

EZL PEV Zlín

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 177) 52338 H55C EZL 6205 Otrusina Milan 41.00 = 10:41:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

GIG GIGANT Orienteering

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 437) 682358 P GIG 7200 Linhart Aleš ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 19) 331259 H10C GIG 0801 Linhart Adam 22.00 = 10:22:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 18) 52688 H10C GIG 0800 Linhart Jakub 26.00 = 10:26:00 50.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

HLV KČT - OB Holešov

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 14) 416088 H55C HLV 4801 Peška Antonín 23.00 = 10:23:00 80.00 Kč ( 240) 53827 H45C HLV 6404 Sedláček Jaroslav 43.00 = 10:43:00 80.00 Kč ( 239) 416084 D35C HLV 7060 Sedláčková Jana 44.00 = 10:44:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 240.00 Kč

HOB SKOB Horní Benešov

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 277) 53348 HDR HOB 1101 Kratochvíl David ?? = 50.00 Kč ( 45) 301304 D45C HOB 7051 Hendrychová Marcela 26.00 = 10:26:00 80.00 Kč ( 276) 7202579 H35C HOB 7001 Kratochvíl Karel 81.00 = 11:21:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

HSU Horizont klub Šumperk

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 213) 52557 D55C HSU 5350 Štáblová Jitka 4.00 = 10:04:00 80.00 Kč ( 237) 52599 D55C HSU 5050 Čadilová Alena 8.00 = 10:08:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč

JPV Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Pros

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 53) ? HDR JPV 1010 Plachý Matyáš ?? = 50.00 Kč ( 69) 2112735 P JPV 7214 Poláček Luboš ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 70) 2108908 P JPV 0520 Poláček Tomáš ?? = 50.00 Kč ( 93) 2109752 P JPV 7979 Přikrylová Jitka ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 441) ? HDR JPV Vavrečka Saša ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 442) ? HDR JPV Vavrečka David ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 5) 9998666 H45C JPV 6217 Chmelař Miroslav 11.00 = 10:11:00 80.00 Kč ( 49) 2102819 D21C JPV 7676 Plachá Andrea 13.00 = 10:13:00 80.00 Kč ( 234) ? HD10N JPV 0900 Chmelář Filip 19.00 = 10:19:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 382) 1007538 D21C JPV 9898 Pilcová Sabina 19.00 = 10:19:00 80.00 Kč ( 50) 210 H45C JPV 6515 Plachý Martin 21.00 = 10:21:00 80.00 Kč ( 78) 2075676 D45C JPV 6556 Štorková Simona 30.00 = 10:30:00 80.00 Kč ( 159) ? H14C JPV 0304 Slezák Aleš 30.00 = 10:30:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 79) 2075678 H45C JPV 6505 Štorek Petr 31.00 = 10:31:00 80.00 Kč ( 91) 2112741 D12C JPV 0653 Přikrylová Ivana 31.00 = 10:31:00 50.00 Kč ( 440) 52864 D45C JPV 6363 Vavrečková Ivana 34.00 = 10:34:00 80.00 Kč ( 51) 2108881 D12C JPV 0555 Plachá Aneta 35.00 = 10:35:00 50.00 Kč ( 32) 52843 H21C JPV 8303 Hubáček Ondřej 37.00 = 10:37:00 80.00 Kč ( 233) 2113078 H35C JPV 7501 Chmelář Jan 41.00 = 10:41:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 34) 7208224 H16C JPV 0123 Holusek Jiří 42.00 = 10:42:00 80.00 Kč ( 80) 2075670 H12C JPV 0505 Štorek Jan 42.00 = 10:42:00 50.00 Kč ( 81) 2075675 H16C JPV 0202 Štorek David 46.00 = 10:46:00 80.00 Kč ( 67) 2109754 D35C JPV 7552 Poláčková Monika 50.00 = 10:50:00 80.00 Kč ( 90) 2112722 D12C JPV 0652 Přikrylová Jana 53.00 = 10:53:00 50.00 Kč ( 52) 2108899 H10C JPV 0707 Plachý Ondřej 56.00 = 10:56:00 50.00 Kč ( 68) 2108865 H14C JPV 0306 Poláček Lukáš 56.00 = 10:56:00 50.00 Kč ( 232) 2085577 D35C JPV 7650 Chmelářová Radka 56.00 = 10:56:00 80.00 Kč ( 238) ? H35C JPV 8101 Jurenka Pavel 67.00 = 11:07:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 92) 2102771 H35C JPV 7404 Přikryl Jiří 71.00 = 11:11:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 1940.00 Kč

JZL TJ Jižní svahy Zlín

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 368) 2070835 HDR JZL 1100 Navrátil Jáchym ?? = 50.00 Kč ( 367) 53801 H55C JZL 5201 Chromčák František 53.00 = 10:53:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

KAM OK Kamenice, z.s.

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 29) 515001 D21C KAM 9851 Hájková Eliška 7.00 = 10:07:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

KON Klub orientačního běhu Konice

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 202) 2090866 HDR KON 1022 Rozsíval Martin ?? = 50.00 Kč ( 434) ? P KON Škrabalovi Eva A Milan ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 210) 1417249 H12C KON 0606 Křupka Tadeáš 4.00 = 10:04:00 50.00 Kč ( 207) 2108896 H35C KON 7717 Křupka Tomáš 15.00 = 10:15:00 80.00 Kč ( 201) 2090865 D10C KON 0760 Rozsívalová Adéla 20.00 = 10:20:00 50.00 Kč ( 423) 2083362 H35C KON 9411 Semerád Jan 27.00 = 10:27:00 80.00 Kč ( 66) 2120658 D21C KON 9898 Vlachová Kateřina 31.00 = 10:31:00 80.00 Kč ( 26) 2069071 D35C KON 8080 Jílková Hana 32.00 = 10:32:00 80.00 Kč ( 28) 2069073 D10C KON 0799 Jílková Pavla 32.00 = 10:32:00 50.00 Kč ( 4) 2108866 D21C KON 9888 Škrabalová Šárka 37.00 = 10:37:00 80.00 Kč ( 41) 2120659 D21C KON 9572 Vlachová Eliška 47.00 = 10:47:00 80.00 Kč ( 27) 2069072 D12C KON 0666 Jílková Lenka 61.00 = 11:01:00 50.00 Kč ( 2) 1418762 H18C KON 9915 Beneš Miroslav 66.00 = 11:06:00 80.00 Kč ( 3) 1418768 H14C KON 0404 Beneš Jindřich 74.00 = 11:14:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 910.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 258) 2073738 H12C KSU 0616 Šána Robert 2.00 = 10:02:00 50.00 Kč ( 252) 443067 D45C KSU 7070 Rozsívalová Helena 4.00 = 10:04:00 80.00 Kč ( 261) 2073730 H12C KSU 0525 Bláha Adam 12.00 = 10:12:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 244) 446412 D10C KSU 0979 Kočandrlová Natálie 22.00 = 10:22:00 50.00 Kč ( 272) 53668 HD10N KSU 1100 Štábl Vít 25.00 = 10:25:00 50.00 Kč ( 245) 52617 D10C KSU 0959 Tomanková Alice 26.00 = 10:26:00 50.00 Kč ( 257) 2056276 H12C KSU 0626 Jordán Alexandr 26.00 = 10:26:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 251) 442855 D35C KSU 7272 Krčová Martina 28.00 = 10:28:00 80.00 Kč ( 255) 2085598 D12C KSU 0660 Pattermanová Magdalena 29.00 = 10:29:00 50.00 Kč ( 246) 51309 D10C KSU 0888 Reichlová Pavla 30.00 = 10:30:00 50.00 Kč ( 271) 53649 H16C KSU 0111 Babišta Antonín 32.00 = 10:32:00 80.00 Kč ( 259) 446437 H14C KSU 0606 Štábl Patrik 34.00 = 10:34:00 50.00 Kč ( 253) 53654 H10C KSU 0700 Mlček Vincenc 38.00 = 10:38:00 50.00 Kč ( 249) 2067330 D35C KSU 7499 Reichlová Jiřina 40.00 = 10:40:00 80.00 Kč ( 267) 2058480 H14C KSU 0401 Štábl Adam 40.00 = 10:40:00 50.00 Kč ( 260) 2053569 D12C KSU 0550 Konečná Julie 41.00 = 10:41:00 50.00 Kč ( 264) 443076 D14C KSU 0494 Šánová Julie 41.00 = 10:41:00 50.00 Kč ( 247) 52619 D10C KSU 0850 Reichlová Lucie 44.00 = 10:44:00 50.00 Kč ( 262) 49316 H12C KSU 0502 Tomanek Lukáš 44.00 = 10:44:00 50.00 Kč ( 266) 2082903 H14C KSU 0403 Šperlich Jan 44.00 = 10:44:00 50.00 Kč ( 250) 7200324 H21C KSU 7410 Tomanek Daniel 49.00 = 10:49:00 80.00 Kč ( 269) 229473 H14C KSU 0306 Stryk Štěpán 52.00 = 10:52:00 50.00 Kč ( 248) 446432 H35C KSU 7501 Štábl Roman 53.00 = 10:53:00 80.00 Kč ( 265) 446428 D14C KSU 0484 Skoumalová Petra 57.00 = 10:57:00 50.00 Kč ( 254) 2090700 H45C KSU 6800 Květoň Vladimír 59.00 = 10:59:00 80.00 Kč ( 256) 53652 D12C KSU 0656 Stryková Karolína 59.00 = 10:59:00 50.00 Kč ( 263) 2080935 H21C KSU 0005 Matoušek Matěj 59.00 = 10:59:00 80.00 Kč ( 270) 2058486 H16C KSU 0201 Hecl František 70.00 = 11:10:00 80.00 Kč ( 273) 2058481 H16C KSU 0101 Krč Matěj 74.00 = 11:14:00 80.00 Kč ( 268) 442865 H14C KSU 0333 Patterman Prokop 80.00 = 11:20:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 1800.00 Kč

KVS SKOB Kobra Vsetín z.s.

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 176) 53372 H35C KVS 7301 Švestka Vítězslav 23.00 = 10:23:00 80.00 Kč ( 175) 2021853 H55C KVS 5904 Kaloč Vítězslav 25.00 = 10:25:00 80.00 Kč ( 74) 2080849 D21C KVS 8550 Muchová Barbora 35.00 = 10:35:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 174) 2021858 H55C KVS 5301 Hrbas Vladimír 37.00 = 10:37:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 320.00 Kč

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 409) ? P LCE XXXX Hrbáček Tomáš ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 410) ? P LCE XXXY Skýbová Marcela ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 411) ? P LCE XXXZ Dufková Renata ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 412) ? HDR LCE XXXO Kúdelová Olivie ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 389) 253363 HD10N LCE 0853 Juríková Michaela 1.00 = 10:01:00 50.00 Kč ( 395) 52698 D45C LCE 5852 Vlažná Mirka 2.00 = 10:02:00 80.00 Kč ( 385) 52694 D45C LCE 6461 Ferdusová Eva 10.00 = 10:10:00 80.00 Kč ( 405) 331675 HD10N LCE 1111 Michálek Marián 17.00 = 10:17:00 50.00 Kč ( 406) 52702 H55C LCE 6118 Plášek Martin 21.00 = 10:21:00 80.00 Kč ( 384) 51298 D16C LCE 0253 Dufková Renata 22.00 = 10:22:00 80.00 Kč ( 394) 416058 D45C LCE 7053 Pišová Hana 22.00 = 10:22:00 80.00 Kč ( 399) 416072 H12C LCE 0501 Hrbáček Filip 22.00 = 10:22:00 50.00 Kč ( 387) 331031 D10C LCE 0751 Hrbáčková Michaela 24.00 = 10:24:00 50.00 Kč ( 392) 7208226 D16C LCE 0254 Nevěřilová Kateřina 26.00 = 10:26:00 80.00 Kč ( 400) 2017666 H21C LCE 6127 Hubáček Josef 27.00 = 10:27:00 80.00 Kč ( 404) 416067 H12C LCE 0503 Kovařík Šimon 28.00 = 10:28:00 50.00 Kč ( 407) 2075691 H10C LCE 0701 Skýba Jakub Jan 28.00 = 10:28:00 50.00 Kč ( 402) 416054 H12C LCE 0602 Káňa Jindřich 32.00 = 10:32:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 386) 52693 D12C LCE 0555 Helštýnová Nikol 33.00 = 10:33:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 421) 53879 H35C LCE 6721 Hubáček Libor 39.00 = 10:39:00 80.00 Kč ( 390) 2088219 D21C LCE 8151 Michálková Renata 43.00 = 10:43:00 80.00 Kč ( 398) 253366 H10C LCE 0702 Hájek Radim 46.00 = 10:46:00 50.00 Kč ( 391) 253362 D10C LCE 0851 Michálková Sabina 48.00 = 10:48:00 50.00 Kč ( 403) 51301 H14C LCE 0307 Kovařík Jakub 48.00 = 10:48:00 50.00 Kč ( 408) 52700 H12C LCE 0504 Vebr David 48.00 = 10:48:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 393) 2049511 D12C LCE 0551 Pišová Adéla 49.00 = 10:49:00 50.00 Kč ( 396) 889288 H21C LCE 8803 Cahel Marek 53.00 = 10:53:00 80.00 Kč ( 388) 416057 D12C LCE 0651 Jakůbková Jana 55.00 = 10:55:00 50.00 Kč ( 401) 2080833 H14C LCE 0402 Humeník David 72.00 = 11:12:00 50.00 Kč ( 397) 416071 H14C LCE 0306 Hájek Petr 78.00 = 11:18:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 1800.00 Kč

LOV lepus.cz

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 353) 232429 H35C LOV 7101 Žebrák Zbyněk 83.00 = 11:23:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 21) 981816 H21C LPU 9001 Hovorka Lukáš 15.00 = 10:15:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 333) 2027243 P MOV 6702 Vývoda Zdeněk ?? = 50.00 Kč ( 23) 2075664 D35C MOV 7752 Pannová Vendula 70.00 = 11:10:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

OOL SK Haná orienteering

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 152) 52531 H55C OOL 5804 Albert František 27.00 = 10:27:00 80.00 Kč ( 89) 426375 H45C OOL 6300 Světnický Alexandr 29.00 = 10:29:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 341) 1400440 H65C OOL 5100 Pilc Oldřich 50.00 = 10:50:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 73) 1931332 H21C OOL 8801 Zdráhal Tomáš 51.00 = 10:51:00 80.00 Kč ( 151) 307337 H55C OOL 5904 Višňa Milan 55.00 = 10:55:00 80.00 Kč ( 366) 681853 H21C OOL 7501 Binar Robert 75.00 = 11:15:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 195) 331069 P OTK 7151 Králová Věra ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 279) 426385 H12C OTK 0500 Riessler Štěpán 0.00 = 10:00:00 50.00 Kč ( 278) 433092 H45C OTK 6800 Riessler Otto 27.00 = 10:27:00 80.00 Kč ( 380) 53807 H55C OTK 5800 Tomášek Pavel 29.00 = 10:29:00 80.00 Kč ( 196) 2067303 H16C OTK 0100 Král Martin 30.00 = 10:30:00 80.00 Kč ( 150) 2067305 H55C OTK 5300 Polínek Jaroslav 33.00 = 10:33:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 203) 52344 H45C OTK 6910 Kunz Petr 41.00 = 10:41:00 80.00 Kč ( 280) 331701 D14C OTK 0350 Riesslerová Eliška 43.00 = 10:43:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 550.00 Kč

PGP SK Praga

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 371) 7201200 H21C PGP 7106 Janas Petr 23.00 = 10:23:00 80.00 Kč ( 372) 2060249 H16C PGP 0200 Janas Petr 40.00 = 10:40:00 80.00 Kč ( 373) 443090 H14C PGP 0404 Janas Adam 66.00 = 11:06:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 424) 9453 H35C PHK 5201 Vondrouš Jaroslav 79.00 = 11:19:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

PLU TJ SOKOL Plumlov

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 188) 2061810 HDR PLU 0888 Otrubová Karolína ?? = 50.00 Kč ( 189) ? HDR PLU 0851 Štefková Michaela ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 435) ? HDR PLU Hřivňák Petr ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 439) ? HDR PLU Slepánek Kryštof ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 186) 2051506 H12C PLU 0501 Otruba František 14.00 = 10:14:00 50.00 Kč ( 185) 2061762 H12C PLU 0500 Černoch Martin 20.00 = 10:20:00 50.00 Kč ( 297) 2019215 D12C PLU 0577 Otrubová Anna 21.00 = 10:21:00 50.00 Kč ( 187) 682687 H12C PLU 0600 Soldán Robin 24.00 = 10:24:00 50.00 Kč ( 414) 995892 H21C PLU 7417 Otruba Marek 41.00 = 10:41:00 80.00 Kč ( 184) 2087689 D14C PLU 0452 Janečková Adéla 45.00 = 10:45:00 50.00 Kč ( 182) 995816 D35C PLU 7852 Otrubová Johana 48.00 = 10:48:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 415) 1400409 D14C PLU 0350 Němečková Kateřina 53.00 = 10:53:00 50.00 Kč ( 183) 2061817 D14C PLU 0351 Černochová Michaela 61.00 = 11:01:00 50.00 Kč ( 416) 2035158 D35C PLU 7777 Němečková Věra 64.00 = 11:04:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 790.00 Kč

PTE TJ Sokol Ptení

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 17) 301571 HDR PTE 1050 Šnajdrová Nikol ?? = 50.00 Kč ( 1) 2109698 D21C PTE 8550 Šebková Klára 21.00 = 10:21:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 296) 8828 H45C PTE 6622 Vítek Zbyněk 25.00 = 10:25:00 80.00 Kč ( 16) 8835 HD10N PTE 0700 Šnajdr Jakub 33.00 = 10:33:00 50.00 Kč ( 39) 2102713 D21C PTE 9474 Vítková Lucie 55.00 = 10:55:00 80.00 Kč ( 453) 52740 H35C PTE 7700 Martinek Pavel 73.00 = 11:13:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 460.00 Kč

PVP VSS Přírodověda Praha

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 241) 2115730 H35C PVP 7700 Možný Stanislav 63.00 = 11:03:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 218) 7260027 D21C RBK 9252 Pekárková Monika 51.00 = 10:51:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

SBR Sportovní klub orientačního běhu Bruntál

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 204) 51917 H65C SBR 4801 Toman Stanislav 54.00 = 10:54:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

SKM KOB Směr Kroměříž, z.s.

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 320) 416083 HDR SKM 1100 Pěček Tobiáš ?? = 50.00 Kč ( 322) 2017677 P SKM 7350 Pěčková Monika ?? = 50.00 Kč ( 339) 436932 HDR SKM 1150 Rytířová Denisa ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 323) 416078 D21C SKM 9651 Pěčková Veronika 15.00 = 10:15:00 80.00 Kč ( 335) 619094 H45C SKM 6301 Kavan Luboš 19.00 = 10:19:00 80.00 Kč ( 326) 436931 HD10N SKM 1000 Dittrich Matouš 21.00 = 10:21:00 50.00 Kč ( 318) 51305 H12C SKM 0700 Pěček Jakub 30.00 = 10:30:00 50.00 Kč ( 336) 1962624 H45C SKM 6200 Moser Zdeněk 33.00 = 10:33:00 80.00 Kč ( 332) 52208 D35C SKM 7750 Dittrichová Andrea 34.00 = 10:34:00 80.00 Kč ( 319) 52199 H35C SKM 7104 Pěček Vítězslav 45.00 = 10:45:00 80.00 Kč ( 317) 53817 H14C SKM 0401 Pěček Dominik 46.00 = 10:46:00 50.00 Kč ( 342) 7200330 H35C SKM 7000 Vlček Roman 49.00 = 10:49:00 80.00 Kč ( 334) ? H14C SKM 0300 Frkal Jiří 54.00 = 10:54:00 50.00 Kč ( 324) 52207 H35C SKM 7501 Dittrich Pavel 59.00 = 10:59:00 80.00 Kč ( 325) 53811 D12C SKM 0551 Dittrichová Lucie 69.00 = 11:09:00 50.00 Kč ( 338) 436930 H16C SKM 0201 Blank Noah 76.00 = 11:16:00 80.00 Kč ( 321) 253369 H35C SKM 7301 Pěček Martin 77.00 = 11:17:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1120.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk, z.s.

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 417) 6713 P SSU 7450 Seidenglanzová Irena ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 226) 224901 D45C SSU 6591 Ostřanská Iveta 18.00 = 10:18:00 80.00 Kč ( 383) 995871 H21C SSU 9303 Schuster Marek 31.00 = 10:31:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 225) 52549 H65C SSU 4302 Ostřanský Josef 40.00 = 10:40:00 80.00 Kč ( 419) 1407427 H16C SSU 0202 Seidenglanz Jáchym 68.00 = 11:08:00 80.00 Kč ( 418) 6710 D12C SSU 0650 Seidenglanzová Johana 71.00 = 11:11:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk, z.s.

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 140) ? HDR STE 1050 Fendrychová Laura ?? = 50.00 Kč ( 141) 52510 HDR STE 1150 Janků Michala ?? = 50.00 Kč ( 142) 2073656 HDR STE 1100 Marek Martin ?? = 50.00 Kč ( 143) 2118486 P STE 7600 Burda Tomáš ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 144) 2060297 P STE 9751 Dosedělová Klára ?? = 50.00 Kč ( 145) 2113042 P STE 7150 Mikošková Iveta ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 146) 2102551 P STE 7551 Pospíšilová Lucie ?? = 50.00 Kč ( 452) ? HDR STE 1101 Kotrle David ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 119) 2080839 D16C STE 0253 Pospíšilová Helena 2.00 = 10:02:00 80.00 Kč ( 128) 52503 H21C STE 7607 Fendrych Michal 3.00 = 10:03:00 80.00 Kč ( 137) ? HD10N STE 0701 Akrap Kryštof 3.00 = 10:03:00 50.00 Kč ( 130) 2108900 H21C STE 8000 Tomášek Tomáš 7.00 = 10:07:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 450) ? HD10N STE 0704 Šotala Filip 7.00 = 10:07:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 120) 7206537 D16C STE 0250 Smolková Sabina 8.00 = 10:08:00 80.00 Kč ( 138) 2112745 HD10N STE 0852 Burdová Hana 11.00 = 10:11:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 118) 2073425 D16C STE 0154 Letochová Karolína 12.00 = 10:12:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 132) 2112775 H45C STE 7103 Mikoška Eman 15.00 = 10:15:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 451) 2102861 HD10N STE 0808 Tomášek Josef 15.00 = 10:15:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 129) 2060296 H21C STE 9700 Poštulka Tomáš 17.00 = 10:17:00 80.00 Kč ( 116) 2108918 D12C STE 0650 Zatloukalová Julie 23.00 = 10:23:00 50.00 Kč ( 121) 7205017 D21C STE 0252 Marková Ema 25.00 = 10:25:00 80.00 Kč ( 123) 2080963 D35C STE 7550 Marková Eva 26.00 = 10:26:00 80.00 Kč ( 139) 2112769 HD10N STE 0807 Mikoška Jan 27.00 = 10:27:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 355) 2122246 HD10N STE 0853 Kučerová Klaudie 31.00 = 10:31:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 124) 2108898 H10C STE 0800 Světnický Antonín 32.00 = 10:32:00 50.00 Kč ( 117) 2102549 D14C STE 0451 Lubrichová Veronika 33.00 = 10:33:00 50.00 Kč ( 126) 2108907 H16C STE 0206 Doseděl Štěpán 34.00 = 10:34:00 80.00 Kč ( 133) 2080962 H45C STE 6600 Poštulka Zdenek 35.00 = 10:35:00 80.00 Kč ( 114) 2108903 D12C STE 0552 Mikošková Marie 37.00 = 10:37:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 112) 2108892 D10C STE 0750 Fendrychová Klára 38.00 = 10:38:00 50.00 Kč ( 115) 2080829 D12C STE 0551 Pospíšilová Stella 43.00 = 10:43:00 50.00 Kč ( 147) 52517 H55C STE 4801 Sklenář Antonín 45.00 = 10:45:00 80.00 Kč ( 136) 52529 H65C STE 4101 Čermák Miloslav 46.00 = 10:46:00 80.00 Kč ( 449) 2108917 D12C STE 0652 Kotrle Sylvia 47.00 = 10:47:00 50.00 Kč ( 127) 2060295 H16C STE 0104 Poštulka Lukáš 48.00 = 10:48:00 80.00 Kč ( 135) 2049563 H55C STE 6100 Doseděl Emil 49.00 = 10:49:00 80.00 Kč ( 212) 2096137 D35C STE 7352 Zbraňková Magda 52.00 = 10:52:00 80.00 Kč ( 131) 2102537 H35C STE 7900 Novák Jan 55.00 = 10:55:00 80.00 Kč ( 161) 2032142 H21C STE 0207 Svoboda Radek 55.00 = 10:55:00 80.00 Kč ( 208) 2035723 D14C STE 0450 Lukašáková Sára 55.00 = 10:55:00 50.00 Kč ( 125) 2035728 H14C STE 0404 Janků Martin 58.00 = 10:58:00 50.00 Kč ( 209) 2032192 H16C STE 0202 Lukašák Šimon 60.00 = 11:00:00 80.00 Kč ( 134) 2080967 H45C STE 7000 Zatloukal Radek 61.00 = 11:01:00 80.00 Kč ( 113) 2108904 D12C STE 0653 Burdová Helena 63.00 = 11:03:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 327) 52525 H45C STE 5701 Václavek Jiří 65.00 = 11:05:00 80.00 Kč ( 122) 2112743 D35C STE 7556 Lubrichová Eva 68.00 = 11:08:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 3050.00 Kč

SVS Orientklub Vsetín

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 302) 53385 D21C SVS 8151 Bouzková Katka 17.00 = 10:17:00 80.00 Kč ( 301) 53387 D21C SVS 8751 Maliňáková Petra 27.00 = 10:27:00 80.00 Kč ( 303) 53388 H21C SVS 7901 Bouzek Petr 33.00 = 10:33:00 80.00 Kč ( 300) 53389 H55C SVS 5501 Maliňák Josef 35.00 = 10:35:00 80.00 Kč ( 59) 51518 H10C SVS 0701 Koňařík Vojtéch 42.00 = 10:42:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 58) 53384 H16C SVS 0200 Koňařík Vít 72.00 = 11:12:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 450.00 Kč

TZL SKOB Zlín

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 84) 53886 HDR TZL 1000 Pekárek David ?? = 50.00 Kč ( 180) 2070833 HDR TZL 0952 Novosadová Klára ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 305) 52223 HDR TZL 1005 Mašláň Prokop ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 306) 8411 HDR TZL 0955 Mašláňová Ema ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 349) 8930 D55C TZL 5254 Horynová Eva 0.00 = 10:00:00 80.00 Kč ( 364) 53128 HDR TZL 0804 Kurfürst Matyáš ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 413) 53354 P TZL 0455 Klimešová Kateřina ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 446) 2091554 D16C TZL 0252 Tichá Julie 0.00 = 10:00:00 80.00 Kč ( 228) 331193 H45C TZL 6701 Láznička Libor 5.00 = 10:05:00 80.00 Kč ( 381) 8582 HD10N TZL 0809 Lebánek Jan Maxmilián 5.00 = 10:05:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 46) 7209291 H12C TZL 0601 Strakoš Ondřej 6.00 = 10:06:00 50.00 Kč ( 178) 53838 D55C TZL 5954 Žaludková Miroslava 6.00 = 10:06:00 80.00 Kč ( 57) 53837 D45C TZL 6351 Koláriková Irena 8.00 = 10:08:00 80.00 Kč ( 55) 2113077 H12C TZL 0505 Vaněk Bořek 10.00 = 10:10:00 50.00 Kč ( 153) 8260628 D55C TZL 6262 Krejčíková Monika 12.00 = 10:12:00 80.00 Kč ( 348) 52342 D45C TZL 6566 Schäferová Jana 14.00 = 10:14:00 80.00 Kč ( 158) 8610 D16C TZL 0151 Rosíková Alžběta Marie 16.00 = 10:16:00 80.00 Kč ( 173) 7053354 D12C TZL 0551 Batani Valentina 17.00 = 10:17:00 50.00 Kč ( 293) 2113058 H12C TZL 0504 Martinek Matyáš 18.00 = 10:18:00 50.00 Kč ( 33) 331362 D18C TZL 0050 Matulíková Aneta 19.00 = 10:19:00 80.00 Kč ( 9) 8583 H10C TZL 0806 Hozík Štěpán 20.00 = 10:20:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 20) 8924 D16C TZL 0257 Šuráňová Pavlína 20.00 = 10:20:00 80.00 Kč ( 171) 7209281 D35C TZL 7351 Batani Hana 22.00 = 10:22:00 80.00 Kč ( 227) 331685 D45C TZL 6751 Lázničková Marcela 24.00 = 10:24:00 80.00 Kč ( 282) 436954 D16C TZL 0152 Čeleďová Justýna 24.00 = 10:24:00 80.00 Kč ( 363) 52212 H10C TZL 0902 Slováček Ondřej 24.00 = 10:24:00 50.00 Kč ( 172) 7053853 D12C TZL 0550 Batani Valeria 25.00 = 10:25:00 50.00 Kč ( 331) 218977 H16C TZL 0201 Chovanec Václav 28.00 = 10:28:00 80.00 Kč ( 347) 7204981 D21C TZL 9753 Kavánková Iva 29.00 = 10:29:00 80.00 Kč ( 96) 53360 H10C TZL 0700 Kundrata Vít 30.00 = 10:30:00 50.00 Kč ( 230) 2121119 H35C TZL 7802 Přibík Václav 31.00 = 10:31:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 337) 428296 H55C TZL 5702 Štípek Rostislav 31.00 = 10:31:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 354) 2091565 D14C TZL 0451 Mrkvičková Ema 31.00 = 10:31:00 50.00 Kč ( 362) 53339 D21C TZL 8181 Slováčková Věra 33.00 = 10:33:00 80.00 Kč ( 25) 2049597 H65C TZL 4801 Šmakal Pavel 34.00 = 10:34:00 80.00 Kč ( 229) 331753 D10C TZL 0858 Lázničková Alžběta 34.00 = 10:34:00 50.00 Kč ( 8) 515192 H21C TZL 8001 Novotný Jiří 35.00 = 10:35:00 80.00 Kč ( 82) 2070831 H12C TZL 0502 Pekárek Tobias 36.00 = 10:36:00 50.00 Kč ( 95) 7209284 H16C TZL 0203 Kundrata Jan 36.00 = 10:36:00 80.00 Kč ( 375) 8593 H10C TZL 0702 Novotný Miloš 36.00 = 10:36:00 50.00 Kč ( 307) 1400424 H35C TZL 7801 Mašláň Jakub 37.00 = 10:37:00 80.00 Kč ( 157) 2121120 D12C TZL 0650 Rosíková Růžena Eliška 39.00 = 10:39:00 50.00 Kč ( 360) 2084933 H21C TZL 8002 Slováček Tomáš 39.00 = 10:39:00 80.00 Kč ( 370) 2091544 D21C TZL 0253 Tichá Marie 39.00 = 10:39:00 80.00 Kč ( 43) 7207055 H10C TZL 0800 Pernička Martin 40.00 = 10:40:00 50.00 Kč ( 163) 2113096 H12C TZL 0604 Huleja Martin 40.00 = 10:40:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 97) 218973 D10C TZL 0950 Kundratová Eva 42.00 = 10:42:00 50.00 Kč ( 356) 2096138 H14C TZL 0403 Hustý Adam 42.00 = 10:42:00 50.00 Kč ( 447) 2091546 D21C TZL 0255 Kočová Halina 45.00 = 10:45:00 80.00 Kč ( 42) 7207028 H12C TZL 0602 Pernička Václav 46.00 = 10:46:00 50.00 Kč ( 443) 8595 D10C TZL 0754 Buršíková Tereza 46.00 = 10:46:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 44) 7207038 H35C TZL 7336 Pernička Petr 47.00 = 10:47:00 80.00 Kč ( 71) 995797 D14C TZL 0452 Kolaříková Eliška 47.00 = 10:47:00 50.00 Kč ( 108) 515174 H21C TZL 8131 Smola Michal 47.00 = 10:47:00 80.00 Kč ( 85) 53367 H10C TZL 0705 Truneček Jakub 48.00 = 10:48:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 87) 7752223 D21C TZL 7653 Pekárková Eva 49.00 = 10:49:00 80.00 Kč ( 154) 8071221 H45C TZL 5704 Krejčík Zbyněk 49.00 = 10:49:00 80.00 Kč ( 76) 49895 H12C TZL 0507 Palas Jan 50.00 = 10:50:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 444) 8618 D10C TZL 0752 Poslušná Jitka 50.00 = 10:50:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 48) 7209276 D14C TZL 0453 Březinová Zuzana 51.00 = 10:51:00 50.00 Kč ( 350) 7209285 H55C TZL 5102 Jelínek Vít 51.00 = 10:51:00 80.00 Kč ( 374) 1417261 H35C TZL 7301 Novotný Marek 51.00 = 10:51:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 231) 2121130 H10C TZL 0807 Přibík Martin 52.00 = 10:52:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 330) 2091549 H16C TZL 0202 Bartík Filip 52.00 = 10:52:00 80.00 Kč ( 304) 53313 D21C TZL 7979 Mašláňová Hana 53.00 = 10:53:00 80.00 Kč ( 94) 7209278 D35C TZL 7350 Kundratová Jana 54.00 = 10:54:00 80.00 Kč ( 47) 7209290 H45C TZL 6345 Strakoš Bohumil 55.00 = 10:55:00 80.00 Kč ( 75) 425533 H65C TZL 3613 Láznička Alois 56.00 = 10:56:00 80.00 Kč ( 340) 426400 D35C TZL 7352 Chovancová Jana 58.00 = 10:58:00 80.00 Kč ( 445) 49484 H10C TZL 0707 Sikora Jan 58.00 = 10:58:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 31) 7209282 H14C TZL 0401 Eichler Vít 60.00 = 11:00:00 50.00 Kč ( 217) 2091553 H14C TZL 0400 Šemnický Jakub 64.00 = 11:04:00 50.00 Kč ( 38) 53147 H16C TZL 0103 Janda Přemek 66.00 = 11:06:00 80.00 Kč ( 448) 7209282 H14C TZL 0401 Eichler Vít 68.00 = 11:08:00 50.00 Kč ( 83) 7848411 H21C TZL 7007 Pekárek Evžen 71.00 = 11:11:00 80.00 Kč ( 361) 53129 D35C TZL 8053 Kurfürstová Irena 72.00 = 11:12:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 54) 889320 H14C TZL 0402 Vaněk Ondřej 76.00 = 11:16:00 50.00 Kč ( 181) 7209289 H14C TZL 0404 Novosad Pavel 82.00 = 11:22:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 5300.00 Kč

UOL Spolek orientačních běžců Olomouc

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 37) 1420235 P UOL 7650 Šaňáková Šárka ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 197) 2045207 P UOL 7850 Smékalová Jana ?? = 50.00 Kč ( 205) 2109764 P UOL 7201 Dráč Pavel ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 211) 2020735 P UOL 5900 Frydrychovský Josef ?? = 50.00 Kč ( 215) 2113056 HDR UOL 1150 Kubíčková Magdalena ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 346) 428280 HDR UOL 1050 Kopecká Tereza ?? = 50.00 Kč ( 6) 352324 D45C UOL 6953 Kotrlová Gita 6.00 = 10:06:00 80.00 Kč ( 214) 1410004 H45C UOL 6500 Kubíček Jiří 7.00 = 10:07:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 30) 52445 D55C UOL 5651 Künstlerová Milada 10.00 = 10:10:00 80.00 Kč ( 105) 2092434 D16C UOL 0251 Raclavská Zuzana 10.00 = 10:10:00 80.00 Kč ( 104) 2092433 D21C UOL 0253 Raclavská Vlaďka 11.00 = 10:11:00 80.00 Kč ( 477) ? H12C UOL 0502 Vodička Igor 16.00 = 10:16:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 11) 7300185 H35C UOL 7300 Vrána Jan 17.00 = 10:17:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 106) 2092435 D16C UOL 0252 Raclavská Lenka 18.00 = 10:18:00 80.00 Kč ( 344) 301263 D12C UOL 0650 Kopecká Nela 19.00 = 10:19:00 50.00 Kč ( 10) 9201328 D35C UOL 7652 Vránová Helena 20.00 = 10:20:00 80.00 Kč ( 291) 2075671 H35C UOL 7700 Jadviščok Ladislav 21.00 = 10:21:00 80.00 Kč ( 110) 2118494 H35C UOL 7701 Paulíček Michal 25.00 = 10:25:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 365) 1398997 D14C UOL 0452 Binarová Adéla 27.00 = 10:27:00 50.00 Kč ( 36) 2069081 HD10N UOL 0901 Šaňák Hynek 29.00 = 10:29:00 50.00 Kč ( 292) 52440 H65C UOL 5101 Jadviščok Ladislav 32.00 = 10:32:00 80.00 Kč ( 200) 2020729 D14C UOL 0451 Smékalová Karolína 35.00 = 10:35:00 50.00 Kč ( 111) 2069082 D10C UOL 0750 Paulíčková Tereza 36.00 = 10:36:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 7) 515079 H45C UOL 7005 Kotrle Miroslav 37.00 = 10:37:00 80.00 Kč ( 77) 352323 H65C UOL 4602 Gottfried Jan 42.00 = 10:42:00 80.00 Kč ( 281) 436448 H35C UOL 7000 Hálek Jan 43.00 = 10:43:00 80.00 Kč ( 103) 2087712 H45C UOL 6600 Raclavský Vladislav 47.00 = 10:47:00 80.00 Kč ( 56) 52473 H55C UOL 5402 Bednář Jan 57.00 = 10:57:00 80.00 Kč ( 102) 2112727 D14C UOL 0453 Slehová Eliška 59.00 = 10:59:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 345) 420402 D35C UOL 7750 Kopecká Jitka 60.00 = 11:00:00 80.00 Kč ( 40) 2088178 H16C UOL 0201 Dostál František 62.00 = 11:02:00 80.00 Kč ( 160) 52448 H45C UOL 5301 Navrátil Antonín 63.00 = 11:03:00 80.00 Kč ( 199) 2020728 D14C UOL 0450 Smékalová Viktorie 63.00 = 11:03:00 50.00 Kč ( 15) 1400425 H18C UOL 9901 Vostál Dominik 64.00 = 11:04:00 80.00 Kč ( 216) 2113097 H10C UOL 0801 Kubíček Vavřinec 64.00 = 11:04:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 22) 2020741 H21C UOL 7100 Horký Jan 65.00 = 11:05:00 80.00 Kč ( 206) 2069085 D12C UOL 0652 Dráčová Barbora 65.00 = 11:05:00 50.00 Kč ( 35) 2111803 D12C UOL 0651 Šaňáková Marie 73.00 = 11:13:00 50.00 Kč ( 198) 886282 H35C UOL 7503 Smékal David 75.00 = 11:15:00 80.00 Kč ( 98) 2113074 H14C UOL 0301 Rajman Filip 84.00 = 11:24:00 50.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 2610.00 Kč

VBM Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 219) 7207858 H21C VBM 8103 Mazal Zdeněk 67.00 = 11:07:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

VIC OB Vizovice

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 165) 425423 HDR VIC 0951 Vlčková Markéta ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 288) 2103244 P VIC 7207 Pšenčík Radomír ?? = 50.00 Kč ( 289) 425439 P VIC 7801 Kubíček Petr ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 169) 425438 D16C VIC 0164 Halová Romana 4.00 = 10:04:00 80.00 Kč ( 287) 425432 HD10N VIC 0952 Kubíčková Lucie 9.00 = 10:09:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 242) 53126 H21C VIC 9601 Sadílek Jan 11.00 = 10:11:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 170) 2073711 D18C VIC 9959 Slovenčíková Eliška 13.00 = 10:13:00 80.00 Kč ( 168) 426365 D18C VIC 0051 Malá Nela 17.00 = 10:17:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 243) 52293 H21C VIC 6901 Sadílek Martin 19.00 = 10:19:00 80.00 Kč ( 65) 425425 D14C VIC 0458 Šolcová Veronika 29.00 = 10:29:00 50.00 Kč ( 284) 2073722 H16C VIC 0209 Pšenčík David 44.00 = 10:44:00 80.00 Kč ( 283) 2073744 H16C VIC 0100 Pšenčík Jan 54.00 = 10:54:00 80.00 Kč ( 285) 425427 H10C VIC 0712 Veselý Štěpán 54.00 = 10:54:00 50.00 Kč ( 166) 2116470 H10C VIC 0713 Vlček Tomáš 62.00 = 11:02:00 50.00 Kč neregistrovaný ( 167) 9200992 H18C VIC 0005 Malý Vojtěch 62.00 = 11:02:00 80.00 Kč ( 286) 2073737 H14C VIC 0411 Veselý Jonáš 62.00 = 11:02:00 50.00 Kč ( 164) 2103241 H35C VIC 7700 Vlček Jiří 65.00 = 11:05:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 1120.00 Kč

XX1

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 436) ? H45C XX1 Škapa Marek 17.00 = 10:17:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

XX2

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 454) 2112776 P XX2 Bartošek Marek ?? = 50.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 50.00 Kč

XXX

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 432) 2112748 P XXX Uhrin Štefan ?? = 50.00 Kč neregistrovaný ( 429) 2104586 H35C XXX Bednařík Marek 13.00 = 10:13:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 431) 2083379 H35C XXX Peřina Jakub 29.00 = 10:29:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 430) 2103254 H35C XXX Pastrnek Pavel 35.00 = 10:35:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 433) 49433 H65C XXX Hunka Jiří 38.00 = 10:38:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 428) 49367 D35C XXX Pangrácová Anna 46.00 = 10:46:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 426) 2092370 D35C XXX Hornová Lenka 66.00 = 11:06:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 427) 2092392 D35C XXX Grygarová Veronika 74.00 = 11:14:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 610.00 Kč

ZBM SK Brno - Žabovřesky

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 88) 682621 H21C ZBM 8418 Hrazdil Jiří 1.00 = 10:01:00 80.00 Kč neregistrovaný
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

ZLH TJ Zlaté Hory

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 224) 331363 D21C ZLH 9851 Novotná Klára 5.00 = 10:05:00 80.00 Kč ( 309) 2025342 D18C ZLH 9950 Zatloukalová Romana 15.00 = 10:15:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 220) 7001234 H21C ZLH 7001 Novotný Tomáš 21.00 = 10:21:00 80.00 Kč ( 221) 1421909 D18C ZLH 0051 Novotná Tereza 21.00 = 10:21:00 80.00 Kč ( 308) 420422 H45C ZLH 6701 Zatloukal Tomáš 51.00 = 10:51:00 80.00 Kč neregistrovaný ( 223) 52762 H65C ZLH 4800 Novotný Stanisl 52.00 = 10:52:00 80.00 Kč ( 222) 2020722 H14C ZLH 0301 Novotný Erik 70.00 = 11:10:00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 530.00 Kč

ZPV Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s.

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 148) 433096 H21C ZPV 7900 Karásek Michal 5.00 = 10:05:00 80.00 Kč ( 299) 2073659 D18C ZPV 9999 Křečková Jana 5.00 = 10:05:00 80.00 Kč ( 369) 52596 H45C ZPV 6425 Dokoupil Vojtěch 9.00 = 10:09:00 80.00 Kč ( 64) 2070849 H35C ZPV 7301 Karásek Martin 19.00 = 10:19:00 80.00 Kč ( 298) 52582 D45C ZPV 7076 Křečková Petra 20.00 = 10:20:00 80.00 Kč ( 328) 52654 D35C ZPV 6666 Jarošová Petra 24.00 = 10:24:00 80.00 Kč ( 60) 2092440 D35C ZPV 6970 Karásková Marcela 30.00 = 10:30:00 80.00 Kč ( 194) 52869 H65C ZPV 4012 Kroupa Jaroslav 30.00 = 10:30:00 80.00 Kč ( 63) 426397 H14C ZPV 0302 Karásek Matyáš 32.00 = 10:32:00 50.00 Kč ( 62) 303923 H14C ZPV 0300 Hošťálek Ondřej 36.00 = 10:36:00 50.00 Kč ( 13) 206496 H16C ZPV 0201 Jirka Matyáš 56.00 = 10:56:00 80.00 Kč ( 329) 231248 H45C ZPV 5706 Jaroš Vojtěch 57.00 = 10:57:00 80.00 Kč ( 61) 2070842 H18C ZPV 0001 Karásek Adam 60.00 = 11:00:00 80.00 Kč ( 12) 52427 D35C ZPV 6553 Jirková Renata 62.00 = 11:02:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1060.00 Kč

ZVS TJ Zbrojovka Vsetín

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 316) 53890 H45C ZVS 6901 Šamánek Petr 39.00 = 10:39:00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč