Kategorie D10C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    95 m,  5 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2090865 Rozsívalová Adéla KON 0760 C 20 = 10:20:00 446412 Kočandrlová Natálie KSU 0979 C 22 = 10:22:00 331031 Hrbáčková Michaela LCE 0751 C 24 = 10:24:00 52617 Tomanková Alice KSU 0959 C 26 = 10:26:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 51309 Reichlová Pavla KSU 0888 C 30 = 10:30:00 2069073 Jílková Pavla KON 0799 C 32 = 10:32:00 331753 Lázničková Alžběta TZL 0858 C 34 = 10:34:00 2069082 Paulíčková Tereza UOL 0750 C 36 = 10:36:00 neregistro 2108892 Fendrychová Klára STE 0750 C 38 = 10:38:00 2091596 Cetlová Karolína AOP 0752 C 40 = 10:40:00 218973 Kundratová Eva TZL 0950 C 42 = 10:42:00 52619 Reichlová Lucie KSU 0850 C 44 = 10:44:00 8595 Buršíková Tereza TZL 0754 C 46 = 10:46:00 neregistro 253362 Michálková Sabina LCE 0851 C 48 = 10:48:00 8618 Poslušná Jitka TZL 0752 C 50 = 10:50:00 neregistro ......................... VAK C 52 = 10:52:00

Kategorie D12C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    80 m,  6 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 15 = 10:15:00 7053354 Batani Valentina TZL 0551 C 17 = 10:17:00 301263 Kopecká Nela UOL 0650 C 19 = 10:19:00 2019215 Otrubová Anna PLU 0577 B 21 = 10:21:00 2108918 Zatloukalová Julie STE 0650 C 23 = 10:23:00 7053853 Batani Valeria TZL 0550 C 25 = 10:25:00 ? Bartoňková Sára 3SX 0650 C 27 = 10:27:00 neregistro 2085598 Pattermanová Magdalena KSU 0660 C 29 = 10:29:00 2112741 Přikrylová Ivana JPV 0653 C 31 = 10:31:00 52693 Helštýnová Nikol LCE 0555 C 33 = 10:33:00 neregistro 2108881 Plachá Aneta JPV 0555 C 35 = 10:35:00 2108903 Mikošková Marie STE 0552 C 37 = 10:37:00 neregistro 2121120 Rosíková Růžena Eliška TZL 0650 C 39 = 10:39:00 2053569 Konečná Julie KSU 0550 C 41 = 10:41:00 2080829 Pospíšilová Stella STE 0551 C 43 = 10:43:00 7206550 Navrátilová Marie ASU 0599 C 45 = 10:45:00 2108917 Kotrle Sylvia STE 0652 C 47 = 10:47:00 2049511 Pišová Adéla LCE 0551 C 49 = 10:49:00 ? Pazderníková Zdeňka ASU 0698 C 51 = 10:51:00 2112722 Přikrylová Jana JPV 0652 C 53 = 10:53:00 416057 Jakůbková Jana LCE 0651 C 55 = 10:55:00 ......................... VAK C 57 = 10:57:00 53652 Stryková Karolína KSU 0656 C 59 = 10:59:00 2069072 Jílková Lenka KON 0666 C 61 = 11:01:00 2108904 Burdová Helena STE 0653 C 63 = 11:03:00 neregistro 2069085 Dráčová Barbora UOL 0652 C 65 = 11:05:00 2091591 Cetlová Magdaléna AOP 0552 C 67 = 11:07:00 53811 Dittrichová Lucie SKM 0551 B 69 = 11:09:00 6710 Seidenglanzová Johana SSU 0650 C 71 = 11:11:00 2111803 Šaňáková Marie UOL 0651 C 73 = 11:13:00

Kategorie D14C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    85 m, 10 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1398997 Binarová Adéla UOL 0452 B 27 = 10:27:00 425425 Šolcová Veronika VIC 0458 C 29 = 10:29:00 2091565 Mrkvičková Ema TZL 0451 B 31 = 10:31:00 2102549 Lubrichová Veronika STE 0451 C 33 = 10:33:00 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 B 35 = 10:35:00 406938 Vorlová Eva ASU 0499 C 37 = 10:37:00 ......................... VAK C 39 = 10:39:00 443076 Šánová Julie KSU 0494 B 41 = 10:41:00 331701 Riesslerová Eliška OTK 0350 B 43 = 10:43:00 2087689 Janečková Adéla PLU 0452 C 45 = 10:45:00 995797 Kolaříková Eliška TZL 0452 C 47 = 10:47:00 ......................... VAK C 49 = 10:49:00 7209276 Březinová Zuzana TZL 0453 C 51 = 10:51:00 1400409 Němečková Kateřina PLU 0350 B 53 = 10:53:00 2035723 Lukašáková Sára STE 0450 B 55 = 10:55:00 446428 Skoumalová Petra KSU 0484 C 57 = 10:57:00 2112727 Slehová Eliška UOL 0453 C 59 = 10:59:00 neregistro 2061817 Černochová Michaela PLU 0351 B 61 = 11:01:00 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 B 63 = 11:03:00

Kategorie D16C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení   110 m, 13 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2091554 Tichá Julie TZL 0252 B 0 = 10:00:00 2080839 Pospíšilová Helena STE 0253 C 2 = 10:02:00 425438 Halová Romana VIC 0164 C 4 = 10:04:00 ......................... VAK C 6 = 10:06:00 7206537 Smolková Sabina STE 0250 B 8 = 10:08:00 2092434 Raclavská Zuzana UOL 0251 C 10 = 10:10:00 2073425 Letochová Karolína STE 0154 C 12 = 10:12:00 neregistro ......................... VAK C 14 = 10:14:00 8610 Rosíková Alžběta Marie TZL 0151 C 16 = 10:16:00 2092435 Raclavská Lenka UOL 0252 C 18 = 10:18:00 8924 Šuráňová Pavlína TZL 0257 B 20 = 10:20:00 51298 Dufková Renata LCE 0253 C 22 = 10:22:00 436954 Čeleďová Justýna TZL 0152 C 24 = 10:24:00 7208226 Nevěřilová Kateřina LCE 0254 B 26 = 10:26:00

Kategorie D18C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   145 m, 15 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2073659 Křečková Jana ZPV 9999 B 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 7 = 10:07:00 7203336 Greschnerová Tereza ASU 0299 C 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 11 = 10:11:00 2073711 Slovenčíková Eliška VIC 9959 B 13 = 10:13:00 2025342 Zatloukalová Romana ZLH 9950 C 15 = 10:15:00 neregistro 426365 Malá Nela VIC 0051 C 17 = 10:17:00 neregistro 331362 Matulíková Aneta TZL 0050 C 19 = 10:19:00 1421909 Novotná Tereza ZLH 0051 B 21 = 10:21:00

Kategorie D21C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení   130 m, 20 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 7203330 Staňková Lucie ASU 8756 C 3 = 10:03:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 5 = 10:05:00 515001 Hájková Eliška KAM 9851 A 7 = 10:07:00 52986 Stoszková Jana AOP 8850 C 9 = 10:09:00 2092433 Raclavská Vlaďka UOL 0253 C 11 = 10:11:00 2102819 Plachá Andrea JPV 7676 C 13 = 10:13:00 416078 Pěčková Veronika SKM 9651 C 15 = 10:15:00 53385 Bouzková Katka SVS 8151 C 17 = 10:17:00 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 A 19 = 10:19:00 2109698 Šebková Klára PTE 8550 C 21 = 10:21:00 neregistro ......................... VAK C 23 = 10:23:00 7205017 Marková Ema STE 0252 A 25 = 10:25:00 53387 Maliňáková Petra SVS 8751 C 27 = 10:27:00 7204981 Kavánková Iva TZL 9753 A 29 = 10:29:00 2120658 Vlachová Kateřina KON 9898 A 31 = 10:31:00 53339 Slováčková Věra TZL 8181 C 33 = 10:33:00 2080849 Muchová Barbora KVS 8550 C 35 = 10:35:00 neregistro 2108866 Škrabalová Šárka KON 9888 C 37 = 10:37:00 2091544 Tichá Marie TZL 0253 B 39 = 10:39:00 ......................... VAK C 41 = 10:41:00 2088219 Michálková Renata LCE 8151 C 43 = 10:43:00 2091546 Kočová Halina TZL 0255 B 45 = 10:45:00 2120659 Vlachová Eliška KON 9572 C 47 = 10:47:00 7752223 Pekárková Eva TZL 7653 C 49 = 10:49:00 7260027 Pekárková Monika RBK 9252 C 51 = 10:51:00 53313 Mašláňová Hana TZL 7979 C 53 = 10:53:00 2102713 Vítková Lucie PTE 9474 C 55 = 10:55:00

Kategorie D35C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   130 m, 15 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9201328 Vránová Helena UOL 7652 C 20 = 10:20:00 7209281 Batani Hana TZL 7351 C 22 = 10:22:00 52654 Jarošová Petra ZPV 6666 C 24 = 10:24:00 2080963 Marková Eva STE 7550 C 26 = 10:26:00 442855 Krčová Martina KSU 7272 C 28 = 10:28:00 2092440 Karásková Marcela ZPV 6970 C 30 = 10:30:00 2069071 Jílková Hana KON 8080 C 32 = 10:32:00 52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 34 = 10:34:00 2069061 Formánková Anna 44C C 36 = 10:36:00 neregistro ......................... VAK C 38 = 10:38:00 2067330 Reichlová Jiřina KSU 7499 C 40 = 10:40:00 ......................... VAK C 42 = 10:42:00 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 44 = 10:44:00 49367 Pangrácová Anna XXX C 46 = 10:46:00 neregistro 995816 Otrubová Johana PLU 7852 C 48 = 10:48:00 neregistro 2109754 Poláčková Monika JPV 7552 C 50 = 10:50:00 2096137 Zbraňková Magda STE 7352 C 52 = 10:52:00 7209278 Kundratová Jana TZL 7350 C 54 = 10:54:00 2085577 Chmelářová Radka JPV 7650 C 56 = 10:56:00 426400 Chovancová Jana TZL 7352 C 58 = 10:58:00 420402 Kopecká Jitka UOL 7750 C 60 = 11:00:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 62 = 11:02:00 2035158 Němečková Věra PLU 7777 C 64 = 11:04:00 2092370 Hornová Lenka XXX C 66 = 11:06:00 neregistro 2112743 Lubrichová Eva STE 7556 C 68 = 11:08:00 neregistro 2075664 Pannová Vendula MOV 7752 C 70 = 11:10:00 53129 Kurfürstová Irena TZL 8053 C 72 = 11:12:00 neregistro 2092392 Grygarová Veronika XXX C 74 = 11:14:00 neregistro

Kategorie D45C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   140 m, 17 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 2 = 10:02:00 443067 Rozsívalová Helena KSU 7070 C 4 = 10:04:00 352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C 6 = 10:06:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 8 = 10:08:00 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 10 = 10:10:00 2102820 Roubalíková Iva 3SX 6450 C 12 = 10:12:00 neregistro 52342 Schäferová Jana TZL 6566 C 14 = 10:14:00 2032185 Ženčáková Marie 47C 6850 C 16 = 10:16:00 neregistro 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 18 = 10:18:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 20 = 10:20:00 416058 Pišová Hana LCE 7053 C 22 = 10:22:00 331685 Lázničková Marcela TZL 6751 C 24 = 10:24:00 301304 Hendrychová Marcela HOB 7051 C 26 = 10:26:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 2075676 Štorková Simona JPV 6556 C 30 = 10:30:00 433098 Felklová Jarmila 47C 6050 C 32 = 10:32:00 neregistro 52864 Vavrečková Ivana JPV 6363 C 34 = 10:34:00

Kategorie D55C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    95 m, 13 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8930 Horynová Eva TZL 5254 C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 2 = 10:02:00 52557 Štáblová Jitka HSU 5350 C 4 = 10:04:00 53838 Žaludková Miroslava TZL 5954 C 6 = 10:06:00 52599 Čadilová Alena HSU 5050 C 8 = 10:08:00 52445 Künstlerová Milada UOL 5651 C 10 = 10:10:00 8260628 Krejčíková Monika TZL 6262 C 12 = 10:12:00 ......................... VAK C 14 = 10:14:00

Kategorie H10C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    95 m,  6 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8583 Hozík Štěpán TZL 0806 C 20 = 10:20:00 neregistro 331259 Linhart Adam GIG 0801 C 22 = 10:22:00 neregistro 52212 Slováček Ondřej TZL 0902 C 24 = 10:24:00 52688 Linhart Jakub GIG 0800 C 26 = 10:26:00 neregistro 2075691 Skýba Jakub Jan LCE 0701 C 28 = 10:28:00 53360 Kundrata Vít TZL 0700 C 30 = 10:30:00 2108898 Světnický Antonín STE 0800 C 32 = 10:32:00 ......................... VAK C 34 = 10:34:00 8593 Novotný Miloš TZL 0702 C 36 = 10:36:00 53654 Mlček Vincenc KSU 0700 C 38 = 10:38:00 7207055 Pernička Martin TZL 0800 C 40 = 10:40:00 51518 Koňařík Vojtéch SVS 0701 C 42 = 10:42:00 neregistro ......................... VAK C 44 = 10:44:00 253366 Hájek Radim LCE 0702 C 46 = 10:46:00 53367 Truneček Jakub TZL 0705 C 48 = 10:48:00 neregistro 307338 Cetl Jan AOP 0902 C 50 = 10:50:00 2121130 Přibík Martin TZL 0807 C 52 = 10:52:00 neregistro 425427 Veselý Štěpán VIC 0712 C 54 = 10:54:00 2108899 Plachý Ondřej JPV 0707 C 56 = 10:56:00 49484 Sikora Jan TZL 0707 C 58 = 10:58:00 neregistro 7206535 Navrátil Pavel ASU 0747 C 60 = 11:00:00 2116470 Vlček Tomáš VIC 0713 C 62 = 11:02:00 neregistro 2113097 Kubíček Vavřinec UOL 0801 C 64 = 11:04:00 neregistro

Kategorie H12C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    85 m,  5 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
426385 Riessler Štěpán OTK 0500 C 0 = 10:00:00 2073738 Šána Robert KSU 0616 C 2 = 10:02:00 1417249 Křupka Tadeáš KON 0606 C 4 = 10:04:00 7209291 Strakoš Ondřej TZL 0601 C 6 = 10:06:00 ? Navrátil Adam 3SX 0601 C 8 = 10:08:00 neregistro 2113077 Vaněk Bořek TZL 0505 C 10 = 10:10:00 2073730 Bláha Adam KSU 0525 C 12 = 10:12:00 neregistro 2051506 Otruba František PLU 0501 B 14 = 10:14:00 ? Vodička Igor UOL 0502 C 16 = 10:16:00 neregistro 2113058 Martinek Matyáš TZL 0504 C 18 = 10:18:00 2061762 Černoch Martin PLU 0500 B 20 = 10:20:00 416072 Hrbáček Filip LCE 0501 C 22 = 10:22:00 682687 Soldán Robin PLU 0600 C 24 = 10:24:00 2056276 Jordán Alexandr KSU 0626 C 26 = 10:26:00 neregistro 416067 Kovařík Šimon LCE 0503 C 28 = 10:28:00 51305 Pěček Jakub SKM 0700 C 30 = 10:30:00 416054 Káňa Jindřich LCE 0602 C 32 = 10:32:00 neregistro 2102553 Kobylka David ASU 0546 C 34 = 10:34:00 2070831 Pekárek Tobias TZL 0502 B 36 = 10:36:00 ......................... VAK C 38 = 10:38:00 2113096 Huleja Martin TZL 0604 C 40 = 10:40:00 neregistro 2075670 Štorek Jan JPV 0505 C 42 = 10:42:00 49316 Tomanek Lukáš KSU 0502 C 44 = 10:44:00 7207028 Pernička Václav TZL 0602 C 46 = 10:46:00 52700 Vebr David LCE 0504 C 48 = 10:48:00 neregistro 49895 Palas Jan TZL 0507 C 50 = 10:50:00 neregistro

Kategorie H14C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    90 m, 10 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Slezák Aleš JPV 0304 C 30 = 10:30:00 neregistro 426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C 32 = 10:32:00 446437 Štábl Patrik KSU 0606 B 34 = 10:34:00 303923 Hošťálek Ondřej ZPV 0300 C 36 = 10:36:00 ......................... VAK C 38 = 10:38:00 2058480 Štábl Adam KSU 0401 B 40 = 10:40:00 2096138 Hustý Adam TZL 0403 C 42 = 10:42:00 2082903 Šperlich Jan KSU 0403 C 44 = 10:44:00 53817 Pěček Dominik SKM 0401 C 46 = 10:46:00 51301 Kovařík Jakub LCE 0307 C 48 = 10:48:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00 229473 Stryk Štěpán KSU 0306 B 52 = 10:52:00 ? Frkal Jiří SKM 0300 C 54 = 10:54:00 2108865 Poláček Lukáš JPV 0306 C 56 = 10:56:00 2035728 Janků Martin STE 0404 B 58 = 10:58:00 7209282 Eichler Vít TZL 0401 B 60 = 11:00:00 2073737 Veselý Jonáš VIC 0411 C 62 = 11:02:00 2091553 Šemnický Jakub TZL 0400 B 64 = 11:04:00 443090 Janas Adam PGP 0404 C 66 = 11:06:00 7209282 Eichler Vít TZL 0401 B 68 = 11:08:00 2020722 Novotný Erik ZLH 0301 B 70 = 11:10:00 2080833 Humeník David LCE 0402 B 72 = 11:12:00 1418768 Beneš Jindřich KON 0404 B 74 = 11:14:00 889320 Vaněk Ondřej TZL 0402 C 76 = 11:16:00 416071 Hájek Petr LCE 0306 B 78 = 11:18:00 442865 Patterman Prokop KSU 0333 B 80 = 11:20:00 7209289 Novosad Pavel TZL 0404 B 82 = 11:22:00 2113074 Rajman Filip UOL 0301 C 84 = 11:24:00 neregistro

Kategorie H16C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   120 m, 16 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
218977 Chovanec Václav TZL 0201 A 28 = 10:28:00 2067303 Král Martin OTK 0100 C 30 = 10:30:00 53649 Babišta Antonín KSU 0111 B 32 = 10:32:00 2108907 Doseděl Štěpán STE 0206 C 34 = 10:34:00 7209284 Kundrata Jan TZL 0203 B 36 = 10:36:00 920699 Grebík Radim ASU 0101 B 38 = 10:38:00 2060249 Janas Petr PGP 0200 B 40 = 10:40:00 7208224 Holusek Jiří JPV 0123 C 42 = 10:42:00 2073722 Pšenčík David VIC 0209 B 44 = 10:44:00 2075675 Štorek David JPV 0202 C 46 = 10:46:00 2060295 Poštulka Lukáš STE 0104 B 48 = 10:48:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00 2091549 Bartík Filip TZL 0202 B 52 = 10:52:00 2073744 Pšenčík Jan VIC 0100 B 54 = 10:54:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 B 56 = 10:56:00 ......................... VAK C 58 = 10:58:00 2032192 Lukašák Šimon STE 0202 B 60 = 11:00:00 2088178 Dostál František UOL 0201 C 62 = 11:02:00 ? Chmelář Jan 37C 0100 C 64 = 11:04:00 neregistro 53147 Janda Přemek TZL 0103 C 66 = 11:06:00 1407427 Seidenglanz Jáchym SSU 0202 B 68 = 11:08:00 2058486 Hecl František KSU 0201 B 70 = 11:10:00 53384 Koňařík Vít SVS 0200 B 72 = 11:12:00 2058481 Krč Matěj KSU 0101 B 74 = 11:14:00 436930 Blank Noah SKM 0201 B 76 = 11:16:00

Kategorie H18C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   150 m, 18 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 58 = 10:58:00 2070842 Karásek Adam ZPV 0001 B 60 = 11:00:00 9200992 Malý Vojtěch VIC 0005 C 62 = 11:02:00 1400425 Vostál Dominik UOL 9901 C 64 = 11:04:00 1418762 Beneš Miroslav KON 9915 B 66 = 11:06:00 ......................... VAK C 68 = 11:08:00

Kategorie H21C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení   235 m, 25 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
682621 Hrazdil Jiří ZBM 8418 C 1 = 10:01:00 neregistro 52503 Fendrych Michal STE 7607 C 3 = 10:03:00 433096 Karásek Michal ZPV 7900 C 5 = 10:05:00 2108900 Tomášek Tomáš STE 8000 C 7 = 10:07:00 neregistro 52739 Spurný Radek 4EZ 9700 C 9 = 10:09:00 neregistro 53126 Sadílek Jan VIC 9601 C 11 = 10:11:00 neregistro 428234 Rýdel Jiří 1VZ 9200 C 13 = 10:13:00 neregistro 981816 Hovorka Lukáš LPU 9001 C 15 = 10:15:00 2060296 Poštulka Tomáš STE 9700 B 17 = 10:17:00 52293 Sadílek Martin VIC 6901 C 19 = 10:19:00 7001234 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 21 = 10:21:00 7201200 Janas Petr PGP 7106 C 23 = 10:23:00 ? Zapletal Martin 37C 8500 C 25 = 10:25:00 neregistro 2017666 Hubáček Josef LCE 6127 C 27 = 10:27:00 ? Gregor František 3RX 8301 C 29 = 10:29:00 neregistro 995871 Schuster Marek SSU 9303 C 31 = 10:31:00 neregistro 53388 Bouzek Petr SVS 7901 C 33 = 10:33:00 515192 Novotný Jiří TZL 8001 C 35 = 10:35:00 52843 Hubáček Ondřej JPV 8303 C 37 = 10:37:00 2084933 Slováček Tomáš TZL 8002 C 39 = 10:39:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 41 = 10:41:00 ......................... VAK C 43 = 10:43:00 7207495 Fiala Jan BBM 7205 C 45 = 10:45:00 515174 Smola Michal TZL 8131 R 47 = 10:47:00 7200324 Tomanek Daniel KSU 7410 C 49 = 10:49:00 1931332 Zdráhal Tomáš OOL 8801 C 51 = 10:51:00 889288 Cahel Marek LCE 8803 C 53 = 10:53:00 2032142 Svoboda Radek STE 0207 B 55 = 10:55:00 ......................... VAK C 57 = 10:57:00 2080935 Matoušek Matěj KSU 0005 A 59 = 10:59:00 ......................... VAK C 61 = 11:01:00 1394693 Semerád Antonín DKP 9801 A 63 = 11:03:00 2020741 Horký Jan UOL 7100 C 65 = 11:05:00 7207858 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 67 = 11:07:00 2090837 Stoszek Jakub AOP 8300 C 69 = 11:09:00 7848411 Pekárek Evžen TZL 7007 C 71 = 11:11:00 1625050 Glonek Jakub AOP 9602 R 73 = 11:13:00 681853 Binar Robert OOL 7501 C 75 = 11:15:00 neregistro

Kategorie H35C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   160 m, 18 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2104586 Bednařík Marek XXX C 13 = 10:13:00 neregistro 2108896 Křupka Tomáš KON 7717 C 15 = 10:15:00 7300185 Vrána Jan UOL 7300 C 17 = 10:17:00 neregistro 2070849 Karásek Martin ZPV 7301 C 19 = 10:19:00 2075671 Jadviščok Ladislav UOL 7700 C 21 = 10:21:00 53372 Švestka Vítězslav KVS 7301 C 23 = 10:23:00 2118494 Paulíček Michal UOL 7701 C 25 = 10:25:00 neregistro 2083362 Semerád Jan KON 9411 C 27 = 10:27:00 2083379 Peřina Jakub XXX C 29 = 10:29:00 neregistro 2121119 Přibík Václav TZL 7802 C 31 = 10:31:00 neregistro ......................... VAK C 33 = 10:33:00 2103254 Pastrnek Pavel XXX C 35 = 10:35:00 neregistro 1400424 Mašláň Jakub TZL 7801 C 37 = 10:37:00 53879 Hubáček Libor LCE 6721 C 39 = 10:39:00 2113078 Chmelář Jan JPV 7501 C 41 = 10:41:00 neregistro 436448 Hálek Jan UOL 7000 C 43 = 10:43:00 52199 Pěček Vítězslav SKM 7104 C 45 = 10:45:00 7207038 Pernička Petr TZL 7336 C 47 = 10:47:00 7200330 Vlček Roman SKM 7000 C 49 = 10:49:00 1417261 Novotný Marek TZL 7301 C 51 = 10:51:00 neregistro 446432 Štábl Roman KSU 7501 C 53 = 10:53:00 2102537 Novák Jan STE 7900 C 55 = 10:55:00 2060274 Ženčák Jaroslav 47C 6100 C 57 = 10:57:00 neregistro 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 59 = 10:59:00 ......................... VAK C 61 = 11:01:00 2115730 Možný Stanislav PVP 7700 C 63 = 11:03:00 neregistro 2103241 Vlček Jiří VIC 7700 C 65 = 11:05:00 neregistro ? Jurenka Pavel JPV 8101 C 67 = 11:07:00 neregistro ......................... VAK C 69 = 11:09:00 2102771 Přikryl Jiří JPV 7404 C 71 = 11:11:00 neregistro 52740 Martinek Pavel PTE 7700 C 73 = 11:13:00 886282 Smékal David UOL 7503 C 75 = 11:15:00 253369 Pěček Martin SKM 7301 C 77 = 11:17:00 9453 Vondrouš Jaroslav PHK 5201 C 79 = 11:19:00 7202579 Kratochvíl Karel HOB 7001 C 81 = 11:21:00 232429 Žebrák Zbyněk LOV 7101 C 83 = 11:23:00

Kategorie H45C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   140 m, 20 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331193 Láznička Libor TZL 6701 C 5 = 10:05:00 1410004 Kubíček Jiří UOL 6500 C 7 = 10:07:00 neregistro 52596 Dokoupil Vojtěch ZPV 6425 C 9 = 10:09:00 9998666 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 11 = 10:11:00 7207625 Krmášek Bohdan AOP 5301 C 13 = 10:13:00 2112775 Mikoška Eman STE 7103 C 15 = 10:15:00 neregistro ? Škapa Marek XX1 C 17 = 10:17:00 neregistro 619094 Kavan Luboš SKM 6301 C 19 = 10:19:00 210 Plachý Martin JPV 6515 C 21 = 10:21:00 7200359 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 23 = 10:23:00 8828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C 25 = 10:25:00 433092 Riessler Otto OTK 6800 C 27 = 10:27:00 426375 Světnický Alexandr OOL 6300 C 29 = 10:29:00 neregistro 2075678 Štorek Petr JPV 6505 C 31 = 10:31:00 1962624 Moser Zdeněk SKM 6200 C 33 = 10:33:00 2080962 Poštulka Zdenek STE 6600 C 35 = 10:35:00 515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C 37 = 10:37:00 53890 Šamánek Petr ZVS 6901 C 39 = 10:39:00 52344 Kunz Petr OTK 6910 C 41 = 10:41:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 43 = 10:43:00 352349 Tesař Jiří AOP 6702 C 45 = 10:45:00 2087712 Raclavský Vladislav UOL 6600 C 47 = 10:47:00 8071221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 49 = 10:49:00 420422 Zatloukal Tomáš ZLH 6701 C 51 = 10:51:00 neregistro 410176 Cetl Vladimír AOP 6602 C 53 = 10:53:00 neregistro 7209290 Strakoš Bohumil TZL 6345 C 55 = 10:55:00 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 57 = 10:57:00 2090700 Květoň Vladimír KSU 6800 C 59 = 10:59:00 2080967 Zatloukal Radek STE 7000 C 61 = 11:01:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 63 = 11:03:00 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 65 = 11:05:00 ......................... VAK C 67 = 11:07:00 2102813 Roubalík Radovan 3SX 6400 C 69 = 11:09:00 neregistro ......................... VAK C 71 = 11:11:00

Kategorie H55C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení   140 m, 19 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52702 Plášek Martin LCE 6118 C 21 = 10:21:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 23 = 10:23:00 2021853 Kaloč Vítězslav KVS 5904 C 25 = 10:25:00 52531 Albert František OOL 5804 C 27 = 10:27:00 53807 Tomášek Pavel OTK 5800 C 29 = 10:29:00 428296 Štípek Rostislav TZL 5702 C 31 = 10:31:00 neregistro 2067305 Polínek Jaroslav OTK 5300 C 33 = 10:33:00 neregistro 53389 Maliňák Josef SVS 5501 C 35 = 10:35:00 2021858 Hrbas Vladimír KVS 5301 C 37 = 10:37:00 52589 Felkl Luděk 47C 6000 C 39 = 10:39:00 neregistro 52338 Otrusina Milan EZL 6205 C 41 = 10:41:00 ......................... VAK C 43 = 10:43:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 45 = 10:45:00 ......................... VAK C 47 = 10:47:00 2049563 Doseděl Emil STE 6100 C 49 = 10:49:00 7209285 Jelínek Vít TZL 5102 C 51 = 10:51:00 53801 Chromčák František JZL 5201 C 53 = 10:53:00 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 55 = 10:55:00 52473 Bednář Jan UOL 5402 C 57 = 10:57:00

Kategorie H65C

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení   120 m, 15 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 30 = 10:30:00 52440 Jadviščok Ladislav UOL 5101 C 32 = 10:32:00 2049597 Šmakal Pavel TZL 4801 C 34 = 10:34:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 36 = 10:36:00 49433 Hunka Jiří XXX C 38 = 10:38:00 neregistro 52549 Ostřanský Josef SSU 4302 C 40 = 10:40:00 352323 Gottfried Jan UOL 4602 C 42 = 10:42:00 ......................... VAK C 44 = 10:44:00 52529 Čermák Miloslav STE 4101 C 46 = 10:46:00 ......................... VAK C 48 = 10:48:00 1400440 Pilc Oldřich OOL 5100 C 50 = 10:50:00 neregistro 52762 Novotný Stanisl ZLH 4800 C 52 = 10:52:00 51917 Toman Stanislav SBR 4801 C 54 = 10:54:00 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 56 = 10:56:00

Kategorie HD10N

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
253363 Juríková Michaela LCE 0853 C 1 = 10:01:00 ? Akrap Kryštof STE 0701 C 3 = 10:03:00 8582 Lebánek Jan Maxmilián TZL 0809 C 5 = 10:05:00 neregistro ? Šotala Filip STE 0704 C 7 = 10:07:00 neregistro 425432 Kubíčková Lucie VIC 0952 C 9 = 10:09:00 neregistro 2112745 Burdová Hana STE 0852 C 11 = 10:11:00 neregistro ......................... VAK C 13 = 10:13:00 2102861 Tomášek Josef STE 0808 C 15 = 10:15:00 neregistro 331675 Michálek Marián LCE 1111 C 17 = 10:17:00 ? Chmelář Filip JPV 0900 C 19 = 10:19:00 neregistro 436931 Dittrich Matouš SKM 1000 C 21 = 10:21:00 ......................... VAK C 23 = 10:23:00 53668 Štábl Vít KSU 1100 C 25 = 10:25:00 2112769 Mikoška Jan STE 0807 C 27 = 10:27:00 neregistro 2069081 Šaňák Hynek UOL 0901 C 29 = 10:29:00 2122246 Kučerová Klaudie STE 0853 C 31 = 10:31:00 neregistro 8835 Šnajdr Jakub PTE 0700 C 33 = 10:33:00

Kategorie HDR

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    85 m,  6 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ? Fendrychová Laura STE 1050 C 0 = ? Hřivňák Petr PLU C 0 = neregistro 52510 Janků Michala STE 1150 C 0 = 2120651 Karásková Lucie 6YC 8550 C 0 = neregistro 428280 Kopecká Tereza UOL 1050 C 0 = ? Kotrle David STE 1101 C 0 = neregistro 53348 Kratochvíl David HOB 1101 C 0 = 2113056 Kubíčková Magdalena UOL 1150 C 0 = neregistro 53128 Kurfürst Matyáš TZL 0804 C 0 = neregistro ? Kúdelová Olivie LCE XXXO C 0 = neregistro 2073656 Marek Martin STE 1100 C 0 = 52223 Mašláň Prokop TZL 1005 C 0 = neregistro 8411 Mašláňová Ema TZL 0955 C 0 = neregistro 2070835 Navrátil Jáchym JZL 1100 C 0 = 2070833 Novosadová Klára TZL 0952 C 0 = neregistro 2061810 Otrubová Karolína PLU 0888 C 0 = 53886 Pekárek David TZL 1000 C 0 = ? Plachý Matyáš JPV 1010 C 0 = 416083 Pěček Tobiáš SKM 1100 C 0 = 2090866 Rozsíval Martin KON 1022 C 0 = 436932 Rytířová Denisa SKM 1150 C 0 = neregistro ? Růžičková Žofie 3RX 0900 C 0 = neregistro ? Slepánek Kryštof PLU C 0 = neregistro 428255 Smola Jakub 2AZ 1100 C 0 = neregistro 331752 Tesařová Lucie AOP 1451 C 0 = ? Vavrečka David JPV C 0 = neregistro ? Vavrečka Saša JPV C 0 = neregistro 425423 Vlčková Markéta VIC 0951 C 0 = neregistro 301571 Šnajdrová Nikol PTE 1050 C 0 = ? Štefková Michaela PLU 0851 C 0 = neregistro

Kategorie P

14.10.2017 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    95 m,  9 kontrol                tištěno 10.10.2017   18:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = 2112776 Bartošek Marek XX2 C 0 = neregistro 2118486 Burda Tomáš STE 7600 C 0 = neregistro ? Chmelář Pavel 37C 0300 C 0 = neregistro 2060297 Dosedělová Klára STE 9751 C 0 = 2109764 Dráč Pavel UOL 7201 C 0 = neregistro ? Dufková Renata LCE XXXZ C 0 = neregistro 2020735 Frydrychovský Josef UOL 5900 C 0 = ? Hrbáček Tomáš LCE XXXX C 0 = neregistro 53354 Klimešová Kateřina TZL 0455 C 0 = neregistro 331069 Králová Věra OTK 7151 C 0 = neregistro 425439 Kubíček Petr VIC 7801 C 0 = neregistro 682358 Linhart Aleš GIG 7200 C 0 = neregistro 2113042 Mikošková Iveta STE 7150 C 0 = neregistro 2112735 Poláček Luboš JPV 7214 C 0 = neregistro 2108908 Poláček Tomáš JPV 0520 C 0 = 2102551 Pospíšilová Lucie STE 7551 C 0 = 2017677 Pěčková Monika SKM 7350 C 0 = 2103244 Pšenčík Radomír VIC 7207 C 0 = 2109752 Přikrylová Jitka JPV 7979 C 0 = neregistro 6713 Seidenglanzová Irena SSU 7450 C 0 = neregistro ? Skýbová Marcela LCE XXXY C 0 = neregistro 2045207 Smékalová Jana UOL 7850 C 0 = ? Spurná Andrea 4EZ 7450 C 0 = neregistro ? Spurná Martina 4EZ 9550 C 0 = neregistro 2112748 Uhrin Štefan XXX C 0 = neregistro 2027243 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C 0 = 1420235 Šaňáková Šárka UOL 7650 C 0 = neregistro ? Škrabalovi Eva A Milan KON C 0 = neregistro